Kripto Para Haberleri

Son dakika: Altcoinler uçuşa geçti!

Piyasa değerine göre lider kripto para Bitcoin, geçtiğimiz sekiz hafta içinde 10,000 dolardan yaklaşık 19,000 dolara kadar dik bir ralli ile yükseldi.

kripto para
Son dakika: Altcoinler uçuşa geçti! 3

Bitcoin’in rallisinden güç alarak Ethereum kısa süre önce 500 doların üzerine çıktı, Ripple (XRP), 16 ayın en yüksek seviyelerine yükseldi. Ödeme odaklı blockchain firması Ripple Labs tarafından geliştirilen XRP Temmuz 2019’dan bu yana en yüksek fiyat seviyesi olan 0,437564 dolara yükseldi.

Piyasa değerine göre üçüncü büyük kripto para 2020’nin başından beri 116% ve son 24 saat içinde %33’ün üzerinde değer kazandı.

Altcoinler uçuşa geçti!

Ethereum (ETH, +%2,54), Litecoin (LTC, +%1,99) (LTC), Cardano (ADA, +%13,56) (ADA), Bitcoin SV (BSV, +%6,52), EOS (EOS, +%7,37) (EOS), Tezos (XTZ, +%8,64) ve Tron ​​(TRX, +%7.01) değer kazandı. Şu anda çoğu altcoin yeşil renkte yanıp sönüyor. Bu kripto paraların çoğu, geçtiğimiz birkaç gün içinde yükseliş hareketi yakaladı. Görünüşe göre Bitcoin Aralık 2017’de ulaşılan 19,783 dolarlık rekor seviyeye doğru yükselişine devam ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi LTC, STEEM, ZEC: 6 Ağustos 2020

Ünlü analist Alex Kruger:

Altcoinler beta varlıklardır ve genellikle Bitcoin ile aynı yönde ama daha yüksek seviyelere doğru hareket ederler.

Kruger’a göre alternatif kripto para birimleri kaldıraçlı Bitcoin olarak düşünülebilir.

Altcoin Fiyat Analizi
Son dakika: Altcoinler uçuşa geçti! 4

Kripto para araştırma firması Messari’ye göre:

18,736 dolarlık fiyat ile Bitcoin, yeni bir en yüksek seviye rekorunun %5 altındadır. XRP ise Ocak 2018’deki rekor yüksek seviyesi olan 3,84 dolardan hala yaklaşık %89 geride. XRP ve diğer altcoinler, muhtemelen bankaların kripto para firmaları gibi yasal endüstrileri kara listeye almasını yasaklayacak ABD Para Birimi Denetleyici Ofisi tarafından önerilen bir yasaya tepki olarak yükseliyor olabilir. Bu önerilen yasa uzun süredir kripto para sektörü içinde ABD’de banka hesabı açmak veya banka hesabına sahip olmak için mücadele eden işletmeler için büyük olasılıkla olumlu bir haberdir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu