Kripto Para Haberleri

Son dakika: Binance, Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) için Staking Yaptı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance bugün Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) için staking desteği yaptığını duyurdu.

Binance Staking tarafından yapılan resmi duyuruda borsanın kulalnıcıları ADA ve ATOM stakingi yaparak yıllık olarak kâr elde edebilir. Borsa Cardano’nun yıllık gerisini %27.79 ve Cosmos’un yıllık getirisini %24.79 olarak açıkladı. Bu sabit getiri oranlarına sahip staking servisi borsada 15 gün boyunca kalacak ve kullanıcılar en az 1.000 ADA ya da 50 ATOM yatırabilecek.

Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) durdurulamıyor

Şu anda ADA 0.80 doların üzerinde işlem görüyor ve 3 yıl önce kaydedilen 1.33 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %37 oranında geride. Buna ek olarak ADA fiyatı son 3 hafta içinde %90 değer kazandı.

Cardano’yu destekleyen diğer staking havuzları şu anda %5’in üzerinde getiri sunuyor. Binance’ın bugünkü girişimine ek olarak ilerleyen aylarda Celsius Network ADA için platformunda destek ekleyecek. Celsius CEO’su Alex Mashinsky ADA stakingini 1 Ocak 2021’de duyurmuş olsa da şirket ADA’nın getiri oranını açıklamadı. Bazı kişilere göre Celsius Network’ün ADA stakingi %2.53 ve %21.49 arasında olacak. Bu yüzden Binance’ın yıllık olarak %25’e kadar getiri imkanı ADA stakingi sunan diğer platformları geride bırakıyor.

Cosmos-(ATOM)
Son dakika: Binance, Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) için Staking Yaptı! - Koinbox.net

Cosmos (ATOM) ise bu hafta %68’in üzerinde değer kazandı ve şu anda 14 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Binance’da ATOM stakini yapan kişiler ise yıllık olarak %24.79 oranında getiri elde edecek.

Son zamanlarda Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) haberleri bitmek bilmiyor. Kısa süre önce Grayscale hizmetlerine 5 yeni kripto para eklediğini duyurdu. Bu 5 kripto para içinde Cardano ve Cosmos’da bulunuyor. Bu desteğe göre Grayscale ilerleyen günlerde ve aylarda yeni bir ürün çıkarabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu