Analizler

Son dakika: Bu hafta patlama yapması beklenen 4 Altcoin açıklandı

ABONE OL:

Bu ay neredeyse 16,000 dolara çıkan Bitcoin sayesinde kripto para piyasasının toplam piyasa değeri 280 milyon doları geçti. ABD başkanlık seçimlerinin sona ermesi ile geleneksel ve kripto para piyasalarında belirsizlik azaldı. Altcoinler için en uygun alım dönemi olan Aralık ve Ocak ayları yaklaşıyor. Bu yüzden analistler bu döneme hazırlanmak için bu hafta patlama yapması gereken 4 altcoini açıkladı.

Ethereum (ETH)

Lider altcoin Ethereum şu anda yükselen takoz formasyonu içinde. 7 kasım’da fiyat takoz direncinin üstüne çıkmaya çalıştı ancak yükseliş hareketi başarısız oldu. Yine boğalar bu düzeltmede ETH’den vazgeçemedi ve fiyatı şu anda yukarı çıkarmaya çalışıyorlar. ETH’de 20 MA ve 66’lık RSI hala boğaların piyasayı kontrol ettiğini gösteriyor.

Ethereum fiyatı daha önce denediği takoz direncinin üstüne kırarsa boğalar fiyatı 488 dolara çekebilir. ETH bu seviyede aşırı satış baskısı görmezde fiyatı 500 dolar, 520 dolar ve hatta 550 dolara yükselebilir.

Ethereum’da yükselen takoz destek seviyesi kırılırsa yukarıda bahsedilen yükseliş ihtimali tamamen ortadan kalkacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin, Ethereum’u Geçemiyor

Chainlink (LINK)

https://www.google.com/finance

Yukarıda da görüldüğü gibi Chainlink grafiklerinde ters baş ve omuz formasyonu oluştu. Fiyat 13,28 doların üzerine çıkarak bu modelin içinde çıkabilir. Böyle bir durumda LINK fiyatının 19,27 dolara doğru bir boğa koşusu başlatması muhtemeldir.

11,36 dolarda bulunan 20 MA şu anda yükseliyor ve LINK RSI indikatörü pozitif bölgeye adım attı. Bu boğa sinyalleri ışığında Chainlink boğaları fiyatı yukarı yönde hareket ettirebilir. Yine de LINK fiyatı aşağı yönde kırılma yaşarsa 9,7 dolara doğru dalışa geçebilir. Böyle bir düşüş olursa LINK’in olası boğa hareketi sona erecektir.

Unus Sed Leo (LEO)

Unus Sed Leo ya da LEO son haftalarda birkaç kez 1,29 dolarda reddedildi. Bu seviyede büyük oranda satış gören altcoin 1,29 doların üzerinde başarılı bir kapanış yaparsa fiyat 1,35 dolar – 1,46 dolara yükselebilir.

LEO grafiklerinde yukarı yönde hareket eden MA’lar ve pozitif bölgeye giren RSI indikatörü boğa hareketinin geldiğini gösteriyor. Yine de LEO tekrardan 1,29 dolarda satış baskısı altında kalırsa fiyat ilk olarak 1,23 dolara ve daha sonra 1,16 dolara düşebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyatı Ne Kadar? Ethereum Nedir? 1 Ethereum Kaç TL Kaç Dolar?

NEM (XEM)

NEM sonunda MA’ların üstüne çıktı. 6 Kasım’da 0,126 dolara gelen fiyat seviyesini boğalar savunsa da 7 kasım’da ayılar satış baskısı kurdu. Yine de bu düşüşte boğalar fiyatı 0,111 dolarda bulunan 50 MA’nın üstünde tutmayı başardı. Boğalardan gelen bu destek ile XEM fiyatının ilerleyen günlerde yükselişe geçmesi bekleniyor.

XEM boğa sinyalleri şu anda 20 MA’nın yukarı yönde hareket etmesi ve RSI’ın olumlu bir bölgeye geçmesidir. Bu indikatörler boğaların XEM piyasasında kontrolde olduğunu ve fiyatı ilerleyen günlerde destekleyeceğini göstermektedir. XEM fiyatı, 0,126 dolar ve 0,132 doların üzerine çıkarsa altcoinin 0,140 dolar ve 0,160 dolara yükseleceği tahmin ediliyor.

Böyle bir yükseliş hareketi XEM’in direnç seviyesinden reddedilmesi ile geçersiz olacaktır.

“Sıcak gelişme: Covid-19 aşısı, Bitcoin’in yükselişini durdurdu. Peki şimdi ne olacak?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/sicak-gelisme-covid-19-asisi-bitcoinin-yukselisini-durdurdu-peki-simdi-ne-olacak/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu