Anasayfa Altcoin Son Dakika Cardano Fiyatı Yükseltmeden Sonra Ne Olacak?

Son Dakika Cardano Fiyatı Yükseltmeden Sonra Ne Olacak?

Altcoin

Cardano fiyatı Vasil hard fork'undan sonra ne olacak? Yatırımcılar ne düşünüyor. Tarihsel veriler neyi gösteriyor?

Cardano'da Son Gelişmeler Neler? ADA Hangi Yönde Kırılacak?

Cardano (ADA) fiyatı, Mayıs ayından bu yana 0,42-0,55 dolar aralığında işlem görmeye devam ediyor ve şimdiye kadar önemli bir fiyat hareketi göstermedi. Yatırımcılar, Ethereum (ETH) Birleşme sonrası Ethereum (ETH) fiyatına benzer şekilde “söylentiyi al, haberi sat” nedeniyle Vasil hard fork sonrasında ADA fiyatının düşmesini bekliyorlar. Tarihsel olarak, Cardano (ADA) fiyatı her hard fork yükseltmesinden sonra düştü.

Cardano (ADA) Fiyatı Gerçekten Düşecek mi?

Ethereum (ETH) ,en çok beklenen Birleşme yükseltmesini başarıyla tamamladı ve enerji açısından verimli hisse kanıtı (PoS) fikir birliği geçti. Bununla birlikte, tüccarlar Ethereum (ETH) pozisyonlarını tasfiye etmek için en çok beklenen bu olayı kullandıklarından, Birleşme sonra Ethereum (ETH) fiyatı %25'in üzerine düştü. Tüccarlar, Birleşmeyi bir "haberi satmak" olayı olarak değerlendirdiler. Benzer bir şekilde, tüccarlar Vasil hard fork yükseltmesini de bir "haberi satmak" olayı olarak görüyorlar. Dahası, Cardano (ADA) fiyatı şimdiye kadar her zaman bir hard fork'tan önce yükseldi ve Shelley, Mary ve Alonzo gibi önceki hard fork'lardan sonra düştü.

Cardano (ADA) fiyatı, Mayıs ayından bu yana 0,42-0,55 dolar aralığında işlem görüyor ve bu sefer daha önceki hard forklardan önce tanık olunan ralliden yoksun kaldı. Aslında ADA fiyatı, Vasil hard fork beklentisiyle yatay hareket etmeye devam ediyor. Balina alımına ve FED faiz artışlarına rağmen, ADA fiyatı önemli bir hareket yapmadı. Tüccarlar Cardano (ADA) zayıf göründüğüne ve büyük olasılıkla Vasil hard fork sonrasında fiyatın aşağıya ineceğine inanıyor.

Son Dakika Cardano Fiyatı Yükseltmeden Sonra Ne Olacak?

Ayrıca, popüler analist Peter Brandt, Cardano (ADA) fiyatının grafikte bir “azalan üçgen” modeli oluşturduğu konusunda uyardı. Teknik tablo zayıfladıkça ADA fiyatının düşebileceğini gösteriyor. Ayrıca ADA fiyatının düşmesi gerektiğini değil, düşeceğini söyledi. Crypto Capital Venture'ın kurucusu Dan Gambardello'ya göre, Cardano'nun fiyatı bir “azalan üçgen” oluşturduğundan yatırımcılar her iki senaryoya da hazırlanmalı. Cardano (ADA) fiyatı düşüşe geçerse 0,33 dolara gerileyebilir. Ayrıca, fiyat trend çizgisinin üzerine çıkarsa, ADA fiyatı 1 dolara yükselebilir.

Cardano'da Vasil Hard Fork Hazırlığı Var

Cardano geliştiricisi Input Outpu Global (IOG) SPO'ların, kripto para borsalarının ve dApp geliştiricilerinin Vasil hard fork yükseltmesine hazır olduklarını doğruladıklarını duyurdu. Cardano (ADA) Vakfı ekibi, 22 Eylül'de 21:44 UTC'de Hard Fork Combinator (HFC) teknolojisini kullanarak Vasil hard fork'u başlatacak. Böylece Vasil hard fork yükseltmesi Türkiye saati ile 00:44'de başlatılacak.

Kaynak: CoinGape

Son Dakika Cardano Fiyatı Yükseltmeden Sonra Ne Olacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Exen Coin (Bitexen) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Ersin
Ethereum Madenciliği (Mining) Nedir? Nasıl Yapılır?
Rehber Aysel Başaran
Web3 Nedir? Web3’e Nasıl Yatırım Yapılır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi 2021
Rehber Aysel Başaran
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Ersin
Layer 1 / Layer 2 Nedir? - Koinbox.Net
Rehber Hakan Öksüz