Kripto Para Haberleri

Son dakika: Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase çöktü. Coinbase hacklendi mi?

Amerika’nın en önde gelen kripto paralar borsalarından biri olan Coinbase Bitcoin’in 14,500 doların üzerine çıkması ile teknik sorun yaşamaya başladı. Lider kripto para borsasına erişim kısa süreliğine kapatıldı. Tüccarlar Coinbase’in hacklendiği hakkında şüphe duymaya başladı. Coinbase ise bu şüpheler hakkında, ticari işlemlerde sorun olduğunu ve bu sorunu araştırmakta olduklarını söyledi. Borsa olası bir hack hakkında herhangi bir şey söylemedi.

Coinbase neden kapandı?

Lider kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Bitcoin’in 26 Haziran 2019’dan beri görmediği bir seviyeye çıkmasıyla sorunlar yaşamaya başladı. Coinbase’de gerçekleşen yüksek ticaret etkinliği yüzünden borsanın sorun yaşadığı iddia ediliyor. Yine de tüccarlar en önemli zamanlarda Bitcoin alım ve satımı yapamadığı için bu durumdan hiç de memnun kalmadılar.

coinbase

Coinbase:

“Sorunu çözmek için bir tamir yapıldı ve şu anda tüm sorunların çözüleceğini düşünüyoruz. Cpinasbe Pro hesap defterlerinde ticareti açtık. Sorunların büyük derecede devam edeceğini sanmıyoruz. Sabrınız için teşekkürler ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz.”

Lider borsa çok uzun bir süre kapalı olmadığından dolayı hack iddiaları geçersiz olmuş oldu. Bitcoin ise bu durumdan etkilenmedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Coinbase Nasıl Kullanılır?

“Ünlü analist Naeem Aslam uyardı! Kripto para yükselişleri oldukça tehlikeli adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/unlu-analist-naeem-aslam-uyardi-kripto-para-yukselisleri-oldukca-tehlikeli/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

Osman Kolat

Osman Kolat, 1987 Ankara doğumludur. Ekonomi, kripto paralar, fintech üzerine çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda ekonomi okur yazarlığı yanı sıra, mevcut ekonomik düzeni daha iyi anlayabilmek ve okuyucularına aktarabilmek adına akademik çalışmalar yürütmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu