Bitcoin Haberleri

Son dakika: Elon Musk’ın hareketi ile Bitcoin yükselmeye başladı!

ABONE OL:

Twitter’da 43.7 milyon takipçisi olan Elon Musk kısa süre önce Twitter biyografisini #bitcoin olarak değiştirdi ve bu hareket lider kripto paranın çok keskin bir şekilde yükselmesine neden oldu. Tesla CEO’su bugün için Dogecoin etkileşimlerini bırakıp Bitcoin’e geçmiş gibi duruyor. Ünlü CEO’nun bugünkü biyografi değişimi Twitter CEO’su ve Bitcoin boğası Jack Dorsey’in biyografisine çok benzerlik gösteriyor.

Elon Musk’ın biyografisini Bitcoin’e çevirmesinden 15 dakika sonra Bitcoin fiyatı %15 değer kazandı ve bu makalenin yazımı itibari ile günlük olarak en fazla 37.100 dolardan işlem gördü. Şu anda Bitcoin dolardan ve Türk lirasından işlem görüyor.

https://twitter.com/elonmusk

Elon Musk’dan gelen bu Bitcoin desteği çoğu kişiyi hazırlıksız yakaladı. Başarılı CEO şimdiye kadar genellikle Dogecoin’i destekliyordu. Örneğin daha 10 saat önce Elon Musk Dogecoin’e gönderme yapan kurgusal bir paylaşım yapmıştı. Ayrıca Elon Musk’un bugün Bitcoin’e destek çıkması bir Reddit topluluğu WallStreetBets ve Wall Street arasında yaşanan olaylardan da kaynaklanıyor gibi duruyor. Hatta bu olaylar sırasında Dogecoin %800 oranında değer kazandı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Enflasyonsuz mudur?

Elon Musk’ın da Bitcoin’e katılması ile şu anda lider kripto paranın grafiklerinde bulunan tüm ayı sinyalleri geçersiz hale gelmiş oldu. Bitcoin şu anda yükselmeye devam ediyor. Yine de günlük kapanış fiyatı ilerleyen zamanlardaki fiyat hareketini belirleyecektir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu