Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika: Ethereum 2.0 çıkması ile birlikte kripto para piyasası yükselecek mi?

Bitcoin rakibi Ethereum, Ethereum 2.0’a dönüşecek. Bu geçiş, kripto para ETH, blockchain dünyası ve hatta dijital finans dünyası için büyük bir an olacak.

Indodax CTO’su William Sutanto:

“Ethereum 2.0, Ethereum’da ölçeklendirme ve yüksek işlem ücretleri gibi sorunları çözecek. Dolayısıyla, Ethereum 2.0, DeFi uygulamalarındaki işlem sayısını barındırmak için çok daha büyük bir kapasiteye sahip olacak. Bundan sonra, gerçek DeFi oyuncuları ağda görünmeye başlayacak.”

Ethereum 2.0 1 Aralıkta Geliyor

Herhangi bir sorun olmazsa, Ethereum 2.0’ın dönüşümü 1 Aralık 2020’de ilk aşaması ile başlayacak.

Ethereum 2.0

Indodax CTO’su William Sutanto, Ethereum’un merkezi olmayan finans (DeFi) ile uğraşan neredeyse tüm kripto paraların temelini oluşturduğunu söyledi. Sutanto’ya göre, Ethereum 2.0 çok daha fazla DeFi oyuncusu üretecek çünkü Ethereum 2.0 ağı gittikçe daha verimli bir şekilde barındırma hizmeti sunacak. Bu nedenle Ethereum 2.0 kripto para, blockchain ve dijital finans dünyasında tarihsel olarak önemli bir hale gelecek.

William Sutanto, Ethereum ağına gömülü DeFi teknolojisinin şu ana kadar geleneksel finansal sorunları çözecek yeni bir finansal sistem olduğunu söyledi. Şu anda yalnızca blockchain veya kripto para aktivistleri tarafından tercih edilmesine rağmen, DeFi finans dünyasına daha geniş bir şekilde girecek.

William Sutanto:

“DeFi, geliştiricilerin blok zincirine finansal mantık getirebilecekleri açık bir finansal sistemdir. DeFi, kapalı ve oldukça merkezi bir konvansiyonel finans endüstrisinin sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır. Bunlardan biri DeFi teknolojisini kullanarak sahtekarlık yapabilecek kimseyi dahil etmeden tüm işlemlerin gerçekleştirilebilmesidir. DeFi, her müşterinin sahip olduğu varlıkları üzerinde tam kontrole sahip olmasını sağlar.”

ETH ve diğer kripto paralar

William Sutanto, Ethereum 2.0’ın evriminin ETH’nin fiyatını artıracağı da sözlerine ekledi. Sutanto, “Gelecekte, ETH’ye olan talep artabilir, böylece ETH fiyatı önemli ölçüde artacaktır. Bu aynı zamanda diğer kripto paraların fiyatlarını da etkileyebilir çünkü insanlar kripto paraları daha iyi anlayacaktır.” dedi.

“Son dakika: 1.150.000 XRP çalındı” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/son-dakika-1-150-000-xrp-calindi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu