Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Son Dakika! Ethereum balinaları azalıyor

Kripto para borsalarında bulunan Ethereum miktarı son 9 ayın en düşük seviyesine geriledi. Glassnode’un kısa süre önce yayınladığı bir analize göre borsa cüzdanlarında bulunan ETH bakiyesi 9 aylık en düşük seviyesine geriledi. Buna ek olarak ETH bulunan cüzdanlar ve diğer blok zincir ETH metrikleri de düşüşe geçti.

Ethereum nereye gidiyor?

Glassnode’un analizine göre ETH’nin blok zincir metrikleri şu anda hiç açıcı değil. Bugün erken saatler şirket kripto para borsalarında ETH tutan kişilerin sayısının çok azaldığı ve 9 aylık en düşük seviyesine gerilediğini tweetledi. Borsalarda şu anda 16,583,339.932 ETH var.

Ethereum balinaları neden azalıyor?

Cüzdanlarında 1,000 ETH ya da daha fazla ETH’ye sahip olan kişilerin sayısı 2 yıllık en düşük seviyesine geriledi. Şu anda 7,218 ETH balinası var ve bu miktar şu anda hala düşüyor. Tüm bu olumsuz şeylere rağmen cüzdanlarda 0 ETH’den daha fazla ETH’ye sahip kişilerin sayısı 47,185,555’a yükseldi. Şu anda kripto para borsalarına gönderilen ETH miktarı da artıyor. Son 24 saat içinde %39’luk bir artış ile bu miktar 864,792’ye çıktı.

Borsalarda bulunan ETH miktarının azalması kullanıcıların Ethereum’larını DeFi ya da akıllı sözleşmelerle kilitlemesinden de kaynaklanabilir.

“Dev Gelişme! PayPal ve bitFlyer ortaklık kurdu!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/paypal-ve-bitflyer-ortaklik-kurdu/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu