Ethereum Haberleri

Son dakika: Ethereum (ETH) Fiyatı Rekor Tazeledi!

ABONE OL:

Piyasa değeri olarak en büyük 2. kripto para birimi olan Ethereum’un fiyatı kısa süre önce yeni bir rekor seviyeye çıktı. Ethereum’da yükseliş hareketi hala devam ediyor. ETH’de bu hareket dünkü “Ethereum, Bitcoin Karşısında Şaha Kalktı” haberimizden sonra geldi.

Ethereum fiyatı bugün %5’e yakında değer kazanarak geçtiğimiz Şubat ayından beri ilk kez 2.000 doların üzerine çıktı. 20 Şubat 2021’de Ethereum (ETH) 2.041 dolar kadar çıkabilmişti. Daha sonra ise Ethereum (ETH) düzeltme yaptı ve 28 Şubat’ta 1.290 dolara kadar geriledi. Yine de Ethereum (ETH) fiyatı bu dip seviyesinden 1 aydan kısa bir süre içinde kurtuldu ve şu anda hala 2.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH) son 24 saat içinde %7.27 ve son 7 gün içinde %26 değer kazandı. Son 24 saat içinde Bitcoin %0.90 ve son 7 gün içinde sadece %12 değer kazandı. Bu yüzden dünkü haberimizde de belirttiğimiz gibi ETH/BTC kurunda görülen kırılma bugünkü ralliye neden oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak Gelişme! Ethereum 2.0 Geliyor!

Güncel Ethereum fiyatı, piyasa değeri ve hacmi

Ethereum şu anda dolardan ve Türk lirasından işlem görüyor. ETH’nin piyasa değeri güncel olarak dolarda bulunuyor. Ayrıca 24 saatlik ETH hacmi dolarda seyrediyor.

Ethereum’un yeni tüm zamanların en yüksek seviye rekoru şu anda 2.081 dolardadır. ETH fiyatı hala 2.000 dolar ve 2.050 doların üzerinde işlem gördüğünden dolayı ilerleyen saatlerde ve günlerde ETH yükselmeye ve rekor tazelemeye devam edebilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu