Kripto Para Haberleri

Son dakika: Galaxy Digital, küresel kripto para ticaretine yatırımlarını arttırma kararı aldı

Galaxy Digital bugün, önde gelen iki kripto para alım satım firmasını satın aldığını duyurdu. Galaxy Digital, dijital varlık kredilendirme ve borçlanma şirketi DrawBridge Lending (DrawBridge) ve piyasa yapıcılığı ve dijital varlıklar için iki taraflı likidite konusunda uzman tescilli bir ticaret şirket olan Blue Fire Capital’ı (Blue Fire) satın aldı.

Bitcoin, Ethereum, kripto para

 

Galaxy Digital kilit satın alım yaptı

DrawBridge ve Blue Fire çalışanları geleneksel kredilendirme, yapılandırılmış ürünler, vadeli işlemler ve piyasa oluşturma konusundaki kurumsal uzmanlığını hızla büyüyen kripto para türevlerine ve lending sektörüne uygulamada öncüdür.

Galaxy Digital Başkanı Christopher Ferraro:

Galaxy Digital’ın amacı, kripto paraları geleneksel finansa getirmek ve geleneksel finansı kripto paralara getirmektir. DrawBridge ve Blue Fire’ın lider yetenekleri, dijital varlıklardaki işlem masası olarak güçlü konumumuzu daha da güçlendirmemizi ve yenilikçi portföyümüzü, ürün ve hizmet ticaretimizi daha hızlı büyütmemizi sağlayacaktır. Dahası, bu satın alımlar önümüzdeki yıllarda işimizi yönetmek ve genişletmek için kilit roller oynayacak iki istisnai ve deneyimli ekip ile birlikte geliyor.

Galaxy Digital Trading (GDT), 24 saatlik bir küresel ticaret modeli kullanıyor ve kurumsal müşterilere ve karşı taraflara geniş bir ticaret stratejileri yelpazesi sunuyor. Şu anda GDT küresel olarak yaklaşık 200 aktif kurum tarafından kullanılmaktadır ve yılda 4 milyar doların üzerinde OTC hacmi ticareti elde etmektedir. 2020; yatırımcılar, şirketler, düzenleyiciler ve hükumetler açısından kripto para kullanım durumlarının geniş bir kurumsal tanınırlığını tanıklık etti ve sonuç olarak GDT, kripto paralar ile ilgili finansal ürün ve hizmetlere yönelik kurumsal talepte önemli bir artış gördü.

Galaxy Digital’ın Kurucusu ve CEO’su Michael Novogratz:

Kurumsal yatırımcılar ve şirketler dijital varlıklar konusunda daha bilgili ve rahat hale geliyorlar ve yatırım stratejilerinde kripto paraların amacını ve önemini giderek daha fazla kavrıyorlar. DrawBridge’i ve Blue Fire’ı Galaxy Digital Trading’e sorunsuz bir şekilde entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz. İlerleyen dönemde daha da büyük bir kurumsal talep dalgası olacağına inandığımız için birinci sınıf ekibimizden, teknolojimizden ve çözümlerimizden stratejik olarak yararlanıyoruz.

Galaxy Digital Trading Başkan Yardımcısı Peter Wisniewski

Geçtiğimiz iki buçuk yıldır Galaxy Digital Trading ekibi; birinci sınıf uygulama, derin likidite ve spot ve türevler alanında genişleyen yeni bir ürün ve teknoloji üzerinde çalışıyor. Bu satın alımlar, bu projenin bir devamıdır. DrawBridge ve Blue Fire, yetenek tabanımızı genişletecektir; itibari ve dijital varlık kredilendirme, yapılandırılmış ürünler ve birincil aracılık hizmetlerini kapsayan farklılaşmış yeteneklerimizi geliştirmeye odaklı önemli bir başarıdır.

Galaxy Digital hakkında

Galaxy Digital; dijital varlık, kripto para ve blockchain teknolojisi sektöründe çeşitlendirilmiş bir finansal hizmetler ve yatırım yönetimi şirketidir. Galaxy Digital ekibi yatırım, portföy yönetimi, sermaye piyasaları, risk sermayesi, varlık yönetimi ve blockchain teknolojisini kapsayan deneyime sahiptir. Galaxy Digital şu ​​anda; ticaret, varlık yönetimi, ana yatırımlar ve yatırım bankacılığı gibi dört farklı alanda hizmet vermektedir. Galaxy Digital’in CEO’su ve kurucusu Michael Novogratz’dır. Şirketin merkezi New York City’dedir. Galaxy Digital; Chicago, San Francisco, Londra, Tokyo, Hong Kong, Cayman Adaları ve New Jersey’de ofise sahiptir.

“Son dakika: DeFi projesi hacklendi, milyonlarca dolar çalındı!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/son-dakika-defi-projesi-hacklendi-milyonlarca-dolar-calindi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu