Kripto Para Haberleri

Son dakika: Kripto para türevleri borsası BitMEX genişlemeyi düşündüğünü söyledi

ABONE OL:

Bir zamanlar kripto para türevleri sektöründe lider borsa olan BitMEX 4 Mart 2021 Perşembe günü kripto para türev hizmetlerine ek olarak 3 adet yeni hizmet sunmayı düşündüğünü söyledi. BitMEX bu 3 özelliğin kripto para spot ticareti, aracılığı ve saklaması olduğunu açıkladı.

BitMEX’in sahibi 100x Group’un CEO’su Alexander Höptner 4 Mart Perşembe günü yayınlanan bir röportajda borsanın yeni genişleme ​​planını açıkladı.

BitMEX CEO’su açıklama yaptı

Alexander Höptner:

Bu yönlere nasıl yaklaşmak istediğimize çok hızlı karar vermeliyiz ve daha sonra bir ortak nokta bulup bulamayacağımızı veya bir şeyler inşa edip edemeyeceğimize bakmalıyız.

 data-lazy-srcset=

Alman borsası Börse Stuttgart’ın eski CEO’su olan Alexander Höptner, BitMEX’in küresel düzenleyicilerle ilişkilerini de iyi olumlu geliştirmeyi hedeflediğini söyledi.

Alexander Höptner:

Şu anda bulunduğumuz yerdeki düzenleyicilere yakınız, ancak hizmet sunmadığımız yerlerdeki düzenleyicilerle konuşmalar yapacağız.

Son zamanlarda BitMEX

 data-lazy-srcset=

ABD hükumeti ve ABD Emtia Vadeli İşlemleri Komisyonunun (CFTC) 1 Kasım 2020’de BitMEX’e ve borsanın o zamanki yöneticilerine açtığı davalardan 3 ay sonra BitMEX’in başına Alexander Höptner geçti. BitMEX’in kurucuları Arthur Hayes, Samuel Reed ve Ben Delo yöneticilik konumlarından hızlıca istifa etmişti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Madencilerinin Huzurunu Kaçıran 5 Konu!

ABD’li yetkililer şu anda eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes ile bir teslim anlaşmasını üzerinde tartışıyor ve yakın tarihli bir mahkeme verilerine göre Arthur Hayes önümüzdeki ay teslim olabilir. Ben Delo’nun yaklaşan davası ise New York’ta görünmeyi planlıyor. ABD hükumeti, BitMEX’in eski iş geliştirme başkanı Greg Dwyer aleyhinde de bir dava üzerinde çalışıyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu