Kripto Para Haberleri

Son dakika! OKEx korkuları Uniswap’a yaradı, UNI aya gidiyor

Uniswap’ın kripto parası UNI kripto para borsası OKEx bugün karşı karşıya kaldığı düzenleyici sorunlardan kârlı çıktı. Şu anda kripto para piyasasında gerçekleşmekte olan satışlar UNI fiyatını etkilemedi. Kripto para endeksi panik satışlar yüzünden 7 milyar dolar değer kaybetti.

OKEx’in neden kripto para işlemlerini kapatmış olduğu tam olarak belli olmasa da kripto para Twitter’da iddialar havada uçuşuyor. Bu iddialar arasında Mingxing Xu’nun bir soruşturmada yer aldığı ve borsanın kara para aklama davasında soruşturulduğu yer alıyor. Gerçek ne olursa olsun borsa kullanıcı fonlarının güvende olduğunu söyledi.

Uniswap fiyatı aya gidiyor

UNI kripto parası da diğer kripto paralara gibi keskin bir şekilde değer kaybetti. Yine de tüccarlar Uniswap’ın OKEx rakibi olduğun fark edince DeFi tokeni keskin bir şekilde yükseldi.

Son dakika! OKEx korkuları Uniswap'a yaradı, UNI aya gidiyor

https://www.google.com/finance

Merkezi olmayan bir borsa olarak Uniswap, kullanıcılarının ‘kripto para saklama’ yaklaşımını reddederek ‘sizin anahtarlarınız değil, sizin kripto paranız değil’ yaklaşımını destekliyor. Bu yaklaşım ile borsa kendini kripto para hırsızlıklarından ya da OKEx gibi kullanıcıların kripto paralarını kilitlemekten çıkarmış oluyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitwise Raporu, Kripto Para Endüstrisinin Uzun Süredir İhtiyaç Duyduğu Bir Uyandırma Çağrısıdır

Arca CIO’su Jeff Dorman:

“Mantıklı ticaret uyarısı! OKEx haberleri yüzünden ilk olarak büyük oranda satış gören UNI şu anda ralli yapıyor. Bu hareket bir merkezi borsa sorun yaşamaya başladığında tüccarların merkezi olmayan borsaların bunların rakibi olduğu fark etmesiyle gerçekleşti. Kripto para piyasası olgunlaşıyor.”

“Bitcoin’de Baş ve Omuz görüldü, dikkat edilmesi gereken seviyeler nelerdir?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoinde-bas-ve-omuz-goruldu-dikkat-edilmesi-gereken-seviyeler/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu