Kripto Para Haberleri

Son dakika! OKEx kurucusunun tutuklandığı haberlerini reddetti!

Kripto para borsası OKEx kısa süre önce kurucusu “Mingxing Xu” ya da Star Xu’nun herhangi bir soruşturmada yer aldığı ya da tutuklandığı haberlerini reddetti.

OKEx

https://www.okex.com

OKEx’de neler oluyor?

OKEx bugün resmi bir açıklama ile kripto para işlemlerini erken saatlerde durduğunu söylemişti. Bu haberden sonra kripto para endüstrisi çok hızlı bir şekilde çeşitli iddialarda bulundu.

OKEx:

“Şu anda soruşturulma yapıldığından dolayı herhangi bir bilgi açıklama özgürlüğümüz yoktur. Ama bu olaylar Star Xu, kara para aklama ya da OKEx ile ilgili bir şey değildir.”

“Malta temelli bir şirket olarak OKEx, yer aldığı her türlü yasama bölgelerinde sonuna kadar uyumluluğu destekler.”

Bazı kaynaklar borsanın kara para aklama yasalarını ihlal ederek 800’den fazla hesabın büyük miktarlarda para aktardığını söylüyor.

Ocak ayında Çin merkez bankası (PBoC) kara para aklama aktiviteleri varsa kara para aklama yasaları uyarınca banka olmayan ve ticari işlem yapan kurumların araştırılacağını söylemişti.

“OKEx kripto para işlemlerini neden durdurdu? Kara para aklama detayı var…” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/okex-kripto-para-islemlerini-neden-durdurdu-kara-para-aklama-detayi-var/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu