Kripto Para Haberleri

Son dakika! Paypal hamlesi ile bitcoin 12500 dolara çıktı. Artış devam edecek mi?

ABONE OL:

Ödemeler devi PayPal ve PayPal’ın sosyal ödeme platformu Venmo ortaklaşa olarak kripto para alım satım hizmetini açmaya hazırlanıyor. Şirketin açıklamasına göre kripto para hizmetleri ilk olarak PayPal’da 2021’in başlarında başlayacak ve seneye daha geç bir tarihte Venmo’ya gelecek. PayPal bu hizmetleri bugün NYDFS lisansı aldığı için sunabilecek. NYDFS lisansı şirketlerin kripto para alma ve satma hizmetleri sunması için gereklidir.

Paxos’un kısa süre önce piyasa sürdüğü yeni bir API temelli aracılık servisi olan Paxos Crypto Brokerage PayPal’ın kripto para hizmetlerinde en önemli ortak olacak. Paxos düzenleyici çerçeve, kripto paraların teknolojik açıları ve kripto paraların likiditesini yönetecek. Bu yöntem ile PayPal özellikle kullanıcıların deneyimine odaklanabilecek.

https://www.paypal.com/tr/home

PayPal kripto para alım ve satımını açmaya hazırlanıyor

PayPal’ın CEO’su Dan Schulman hedefi kripto paraların küresel olarak benimsenmesi ve gelecekte olası merkez bankası dijital para birimleri için hizmet sunmak olduğunu söyledi.

PayPal CEO’su Dan Schulman:

“Merkez bankaları ile birlikte çalışıyor ve birlikte dijital paralar ve PayPal’ın nasıl bir rol oynayacağı hakkında konuşmalar yapıyoruz.”

PayPal, açıklamalarında ödemeleri itibari para ile tasfiye edileceğini yani kripto para ödemeleri kabul eden yerlerin hesaplarına itibari para geçeceğini söyledi. Böyle bir hizmet ile PayPal ödemelerde kullanılan kripto paraları itibari paraya değiştirmiş olacak. Ayrıca ödemeler devi 2021 yılının başlarından itibaren herkesin 26 milyon noktada kripto para kullanabileceğini söyledi. PayPal kripto para hizmetinde Bitcoin, Etherum, Bitcoin Cash ve Litecoin kullanılabilecek. Bu kripto paraları kullanıcılar direk olarak PayPal uygulamasından satın alabilecek. Böylece PayPal, kripto para alım ve satımına ve hatta kripto para saklamasına izin veren bir kripto para cüzdanı olacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Rusya kripto paraları tekrar inceleyecek

PayPal dünyadaki en büyük ödeme hizmeti sunan şirketlerden biridir. 2020’nin 2. çeyreğinde PayPal, 222 milyar dolar hacim ve 346 milyon aktif hesap kaydetmiştir.

Bitcoin boğa hareketi kazandı

Lider kripto para Bitcoin PayPal’ın kripto para endüstrisine girmesi ve Mode Global’ın BTC alacağını açıklamasıyla birlikte bugün ana dirençler 12,500 dolar ve 12,800 doların üzerine çıktı. BTC şu anda 12,733 dolarda işlem görüyor. Fiyat ilerleyen saatlerde 12,800 doların üzerine çıkar ve bu gece bu seviyenin üzerinde kapanış yaparsa önümüzdeki günlerde Bitcoin 13,000 doların üzerine çıkabilir.

“Bitcoin Fiyatı Ne Kadar? Bitcoin Nedir? 1 Bitcoin Kaç TL Kaç Dolar?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-fiyati-ne-kadar-21-10-2020/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu