Kripto Para Haberleri

Son dakika! PayPal kendi kripto parasını çıkarabilir

ABONE OL:

Küresel ödemeler devi PayPal kripto para endüstrisine gireceğini açıkladıktan sonra kripto para sektöründe bulunan birçok kişi PayPal’ın kendine ait bir kripto para yapabileceğini düşünüyor.

PayPal kendi kripto parasını çıkarabilir

Dijital varlık yönetim şirketi CoinShares CSO’su Meltem Demirors, dünkü PayPal kripto para açıklamalarından sonra ödemeler devinin kripto para çıkarabileceğini ve böyle bir habere hiç de şaşırmayacağını söyledi.

Dün düzenlenen bir görüşmede Meltem Demirors, PayPal’un kripto paralara destek çıkması enenin sonunda şirketin kendine ait bir kripto para çıkarmasına gideceğini söyledi.

Meltem Demirors:

“Önümüzdeki 6-12 ay içinde PayPal ödeme şirketlerinde bulunan dijital dolara benzer bir token yaparsa hiç de şaşırmam.”

PayPal’ın kripto para geçmişi

Facebook’un stablecoin projesi Libra’nın ilk ortaklarından bir olan PayPal belki kripto para alanında kendi ayakları üzerinde durmak ve kendine ait bir kripto para yapmak için Libra’yı bırakmış olabilir. PayPal daha önceki bir açıklamada, Libra’nın karşılaştığı yasal zorlukların şirketi etkilememesini istediği için bıraktığını söylemişti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin sahipleri bu dönemde satış yapmalı mı?

PayPal’ın Libra projesinden ayrılmasından sonra şirketin dün açıklanan kripto para ödemeleri sistemi hakkında dedikodular vardı. PayPal, 2021’in başlarında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) için PayPal dijital cüzdanı ile alım, satım ve saklama hizmetleri sunacak. Bu özelliğin kullanıcıları ise dünya genelinde 26 milyon noktada kripto paraları ile alışveriş yapabilecek.

PayPal CEO’su Dan Schulman, şirketin dünya genelinde güvenilir bir şirket olduğu için yasalara uyumluluğun son derece olacağını söyledi.

“Analistler Bitcoin ve Ethereum fiyatını yorumladı! BTC ve ETH daha fazla artar mı?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/son-dakika-analistler-bitcoin-ve-ethereum-fiyatini-yorumladi-btc-ve-eth-daha-fazla-artar-mi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu