Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika! Ripple bankasız olan herkesin sesi olacak!

Kripto para şirketi Ripple dün gerçekleştirilen Swell konferansında şirketin çeşitli ürünlerini ve servisleri tanıtmaya ek olarak gelecekteki hedeflerini de açıkladı. Konferansın ikinci gününde Ripple, küresel ekonomiyi güçlendirmek için Mercy Corps’a 10 milyon dolar değerinde bağış yaptığını açıkladı.

Mercy Corps, Ripple ve Chris Larsen tarafından kurulan kâr amacı gütmeyen kuruluş Rippleworks ile birlikte çalışacak. 3 yıllık bir ortaklık süresince Mercy Corps, dağınık hesap defteri, dijital varlıklar ve kripto paralar gibi dijital finansal teknolojilerinin çözümlerini destekleyecek. Bu çalışmalar ile gelişmekte olan ülkeleri küresel ekonomiye katkılarının artacağı düşünülüyor.

Ripple (XRP)

https://www.google.com/finance

Günümüz finans sistemindeki boşluklar yüzünden dünya genelinde 1,7 milyar kişi bankasızdır. Kripto paralar ve blok zincir teknoloji bu bankasız kişilerin yardımına koşacaktır.

Ortaklıktan yeni bir şirket doğuyor

Mercy Corps, Ripple ve Rippleworks ortaklığından FinX adlı yeni bir şirket doğacak. FinX girişimi günümüz finansal sistemini değiştirmeye ve herkes için yeni bir güvenli sistem oluşturmaya odaklanacak. Ripple CEO’su Bard Garlinghouse kısa süre önce yeni dijital bankalar ve dijital ödeme sağlayıcılarında meteorik bir artış olduğunu söyledi. Ripple’ın bu yeni girişimiyle şirketin küresel olarak finansal katılımı artacak ve belki de Ripple bankasız olan herkesin sesi olacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  İlk 20 kripto para biriminin değeri ortalama %20 düştü!

“Son dakika! 2 analiste göre YFI Coin teknik verilere kurban gidebilir” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/2-analiste-gore-yfi-coin-teknik-verilere-kurban-gidebilir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu