Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika! Ripple, kripto para Lending sektörüne giriş yaptı!

Kripto para şirketi Ripple resmi olarak kripto para Lending eko sistemine giriş yaptı. Blok zincir şirketi Ripple yeni ürünü “Line of Credit” ile Ripple İsteğe Bağlı Likidite (ODL) sistemini kullanan müşterileri kredi verecek. RippleNET ağından uzun süredir testi yapılan yeni ürün şu anda beta testinden geçiyor.

Ripple’ın kripto para Lending sektörüne girme isteği 2020 Mayıs ayından şirketin Lending platformu için yönetici araması haberleriyle fark edilmişti. O zamanlarda şirket ağzını kapalı tutmuştu.

Ripple

https://www.google.com/finance

Ripple Line of Credit nedir?

Kripto para şirketinin yeni ürünü Line of Credit, RippleNet müşterilerinin Ripple’dan XRP kredisi çekmesine izin veriyor. Bu yeni ürün ile günümüz geleneksel bankalarının sunduğu çok uzun bekleme sürüleri tamamen ortadan kalkıyor.

RippleNet genel müdürü Asheesh Birla:

“Line of Credit herkesin iş performansını hızlandırmasına ve ölçeklendirmesine yarıyor. Denemelere katılan müşterilerimiz gerçek numaralı gördüler. RippleNet büyüyor…”

Blok zincir şirketinin kripto para Lending sektörüne girmesi şirketin kripto paraların Amazon’u olma hedefine bir adım daha yaklaştığını kanıtlamaktadır. Ripple önümüzdeki yıllarda belki de başka bir kripto para sektörüne girebilir.

“Lending Ne Demek? Nasıl Para Kazanılır?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/lending-ne-demek-nasil-para-kazanilir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu