Kripto Para Haberleri

Son Dakika: Shiba Inu Coinbase’de Listelenecek!

Shiba Inu (SHIB), bir önceki seansta 0,000007 dolardan kilit direnci kırdığından beri güçlü işlem görüyor ve biraz daha aşağı dalmadan önce kısaca 0,000009 doları test ediyor. İyimserlik, Shiba Coin yakında Coinbase Pro’da listeleneceğine dair raporlar tarafından yönlendirildi; bu, kripto yatırımcıları arasında dijital paraya olan ilgiyi kesinlikle artıracak bir hareket.

Birkaç gün önce, SHIB’nin Coinbase’de listelenmesine yönelik çevrimiçi dilekçenin büyük ses getirdiğini ve şimdi hayranların çabalarının karşılığını almış gibi göründüğünü bildirmiştik . Birkaç analist bu dijital varlığı bir şaka olarak yazmaya devam etse de, çevrimiçi kullanıcı topluluğu çok aktif ve kullanımını artırmaya devam ediyor, bu da Coinbase gibi önde gelen bir kripto para borsasını profesyonel tüccarlar için platformunda listelemeye teşvik ediyor.

Çevrimiçi topluluk şimdi, bu kez dijital varlığın Robinhood’da listelenmesi için başka bir imza kampanyası başlattı. Yaklaşık üç hafta önce oluşturuldu, şimdiye kadar 148 binden fazla dilekçe sahibi tarafından imzalandı ve Change.org platformundaki en popüler dilekçelerden biri haline gelmesi için sadece birkaç bin imzaya ihtiyacı var.

Yazma sırasında, SHIB/USDT 0.0000088$ civarında işlem görüyor. Dogecoin katili, önceki seanstan bu yana neredeyse %27 güçlenerek onu piyasadaki en aktif kripto para birimlerinden biri haline getirdi.

İzlenecek Temel Düzeyler

SHIB/USDT’nin 4 saatlik fiyat grafiğinde, neredeyse tüm hareketli ortalamalar ile önde gelen teknik göstergeler MACD ve momentum yükseliş eğilimine işaret ediyor. Bir önceki seansta 0,000007 doları geçtikten sonra, fiyat 0,0000085 dolarda başka bir direncin üstesinden geldi.

Bir sonraki kilit ilgi seviyesi 0,000010 dolar ve yükseliş momentumu devam edip güçlenebilirse, alıcıların fiyatı bu noktayı aştığını görebiliriz. Öte yandan, hisler bozulursa veya yatırımcılar kar elde etmeye yönelirse, Shiba Inu fiyatının 0.0000085$’ı test etmek için geri çekildiğini ve muhtemelen tekrar 0.000007$’a düştüğünü görebiliriz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu