Dikkat Çekenler

Son dakika: Türk kripto para borsası 2 milyon adet Dogecoin dağıtıyor

ABONE OL:

2017 yılında Koineks olarak aramıza katılan ve 2020’de ABD’den FinCEN MSB lisansı olarak küresel kripto para borsası Thodex bugün 2 milyon adet Dogecoin (DOGE) dağıtacağını açıkladı. Thodex ve diğer Türk kripto para borsaları hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Thodex’den dev etkinlik!

Global olarak hizmet veren Türk kripto para borsası Thodex bugün 2 milyon adet ile sınırlı Dogecoin kampanyasını duyurdu. Thodex’de 15 Mart 2021 ve 15 Nisan 2021 arasında yeni üyelik açan ve 3. seviye doğrulamalarını yapan kişilere 150’şer DOGE dağıtılacak.

Thodex’in Dogecoin etklinliğine katılmak için ilk olarak borsada hesap açmak gerekiyor. Buraya tıklayarak Thodex’de hesap açma işlemlerinize başlayabilirsiniz. Dogecoin dağıtımına katılmak isteyen kişiler yeni bir Thodex hesabı açtıktan sonra hesaplarını 3. aşama doğrulama seviyesine getirmeleri gerekiyor. 3. aşama doğrulama seviyesi Thodex’in küresel bir kripto para borsa olmasından dolayı bir bakıma gereklidir ve kullanıcıların yararınadır. Ne yazık ki Thodex’in Dogecoin kampanyasına sadece yeni üyelikler katılabiliyor. Borsa hali hazırda bulunan üyeleri hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  XRP'nin gerçek değeri nedir?

Thodex hesabı açıp hesabınızı 15 Mart ve 15 Nisan arasında 3. aşama doğrulama seviyesine getirirseniz 150 adet DOGE kazanacaksınız. Borsa Dogecoin’lerin üyelik işlemleri doğrulandıktan sonra 24 saat içinde dağıtılacağını söylese de bu süre işlem yoğunluklarına bağlı olarak değişebilir. Yeni Thodex hesabınızı 3. doğrulama seviyesine getirdiyseniz herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur.

Thodex’in bu promosyonu 2.000.000 Dogecoin ile sınırlıdır. Büyük ihtimalle 2 milyon adet DOGE 15 Nisan 2021’den önce dağıtılırsa kampanya sona erecektir. Thodex’in DOGE kampanyası 15 Mart 2021 ve 15 Nisan 2021 arası ile sınırlıdır. Ayrıca kripto para borsası bu kampanyanın tüm şart ve koşullarını değiştirebilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu