Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika: Ünlü CEO Bitcoin balinası çıktı!

Nasdaq’da listelenmiş MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor bugün ne kadar Bitcoin’e sahip olduğunu Twitter’da paylaştı. Kısa süre önce Michael Saylor Bitcoin’in, tasarım olarak deflasyonist olmayan en iyi para birimi olduğunu söyledi.

Michael Saylor, ne kadar Bitcoin’e sahip olduğunu açıkladı!

Bugün attığı tweet ile MicroStrategy’nin kurucusu ve CEO’su Michael Saylor 17,732 Bitcooine sahip olduğunu açıkladı. Bitcoinlerini ortalama olarak 9,882 dolardan aldığını söyledi. Şu anki fiyatlara göre CEO’nun elinde 175 milyon dolarlık Bitcoin’i var. Michael Saylor bu yatırımında şu anda 60 milyon dolarlık bir kâra bakıyor.

 

bitcoin

Michael Saylor şirketi MicroStrategy’nin Bitcoin almasından daha önce Bitcoin aldığını söyledi. Ağustos ayında MicroStrategy Bitcoin alan ilk kamuya açık şirket oldu. MicroStrategy’nin şu anda 38,250 Bitcoin’i var. MicroStrategy’nin kısaca kripto paralarda 505 milyon dolarlık bir yatırımı var.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası: Blockchain teknolojisi ile ilgileniyoruz

MicroStrategy’nin en Bitcoin’e yatırım yapma kararı şirketi olumlu yönde etkiledi. 2020’nin 3. çeyreğinde MicroStrategy 2016’dan beri en yüksek gelirine imza attı. MicroStrategy 2018’de 11,6 milyon dolar gelir elde ederken şirket 2020’nin 3. çeyreğinde 19,8 milyon dolar gelir elde ettiğini açıkladı.

“Kamuya açık şirketlerde ne kadar Bitcoin bulunuyor?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/kamuya-acik-sirketlerde-ne-kadar-bitcoin-bulunuyor/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

Osman Kolat

Osman Kolat, 1987 Ankara doğumludur. Ekonomi, kripto paralar, fintech üzerine çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda ekonomi okur yazarlığı yanı sıra, mevcut ekonomik düzeni daha iyi anlayabilmek ve okuyucularına aktarabilmek adına akademik çalışmalar yürütmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu