Altcoin Haberleri

Son dakika: Ünlü yatırım firması Bitcoin Cash yüzünden 1,6 milyon dolar zarar etti

Dün bildirdiğimiz gibi Bitcoin Cash ağında yaşanan sorunlardan dolayı Bitcoin Cash, BCH ABC ve BCHN olarak ikiye ayrıldı. Hard fork olarak adlandırılan bu olay ile kısaca BCH iki farklı kripto paraya dönüştü.

Bitcoin Cash

https://www.google.com/finance

Grayscale Bitcoin Cash Trust Büyük Darbe Aldı!

Kripto para yatırım fonu olan Grayscale’in Bitcoin Cash ürünü bu hard forkdan en çok etkilenen kesim oldu. Grayscale Bitcoin Cash Trust BCH’nin ayrılacağı duyurulmasından sonra 1,6 milyar dolar zarara girdi.

Bitcoin Cash ağının ikiye ayrılmasıyla ortaya çıkan Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash Node kripto paraları arasında Bitcoin Cash Node adlı kripto para madencilerin tercih ettiği kripto para oldu. Bitcoin Cash madencileri şu anda BCH blockchaininde 27 adet blok çıkardı. Bitcoin Cash ABD için ise herhangi bir veri yok.

Grayscale, Bitcoin Cash yatırımlarını son dönemde arttırmış olsa da hard forkun duruyusundan sonra şirket 1,6 milyon değer kaybetti ve şu anda 46,8 milyon dolarda oturuyor. Bitcoin Cash fiyatı ise blockchain ikiye ayrılmadan önce 276 doların üzerindeydi. Eylül ayında %26 değer kaybeden BCH şu anda 255 dolardan işlem görüyor. BCH son 24 saat içinde yaklaşık olarak %1 değer kaybetti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Shiba Inu Kendisini The Dogecoin Killer (Dogecoin Katili) Olarak Tanımladı

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash neden ikiye bölündü?

Bazı Bitcoin Cash madencilerinin madenciliği yapılan bloklardan %8 ek ödül almak istemesi ile başlayan tartışmalar ile BCH ağı ikiye ayrıldı. Bu bölünme ile Bitcoin Cash Node (BCHN) ve Bitcoin Cash ABC (Bitcoin ABC) adlı kripto paralar ortaya çıktı. Blok ödüllerinden %8 ek ödül almak isteyen grubun Bitcoin Cash ABD grubu olduğunu ve şu anda Bitcoin ABC’nin BCHN’nin gerisinde kaldığını belirtmek önemlidir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu