Kripto Para Haberleri

Son Dakika: Vebitcoin şirketi kapandı

Son günlerde kullanıcılarından para çekme şikayetleri alan kripto para borsası Vebitcoin’den çarpıcı açıklama geldi. Kripto para birimi borsası Vebitcoin kapanacağını açıkladı. Şu anda Vebitcoin web sitesinde sadece aşağıdaki resim yer alıyor.

Son Dakika: Vebitcoin şirketi kapandı –
Son Dakika: Vebitcoin şirketi kapandı 2

Thodex’den sonra Vebitcoin kripto para borsasının da artan şikayetler üzerine kepenkleri kapatması akla Türkiye borsalarına neler oluyor? sorusunu getiriyor. Belki de Vebitcoin’in kapanması ilerleyen zamanlarda gelecek bir kripto para yasasına karşı önlem mi? Hatırlarsanız son 1 ay içinde Türkiye kripto para birimleri üzerine yaptığı birkaç çalışmayı açıklamıştı. Hatta Türkiye’de kripto para birimleri ile ödemeler de yasaklandı. Bu yasak 30 Nisan’da yürürlüğe girecek.

Vebitcoin’in attığı son tweet ise aşağıdaki gibidir:

Vebitcoin’in son zamanlarda kullanıcı işlemlerine yetişememesi ve bu yüzden şikayetler alması borsa kullanıcılarının borsadan çıkış yapma yoğunluğundan kaynaklanıyor olabilir. Yine de Vebitcoin’in kapanmasının asıl sebebi hala belli değil. Vebitcoin ilerleyen dakikalarda daha detaylı bir açıklama yapacağını söyledi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Samsung, Gemini Borsası ile Ortaklık Kurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu