Bitcoin Haberleri

Son dakika: Wall Street’in gizli bilgileri sızdırıldı! Bitcoin 2021’de 430.000 dolara çıkacak

Sızdırılan Citibank raporlarından bir Bitcoin’in önümüzdeki 12 ay içinde 430.000 dolara çıkacağı öğrenildi. Şu anda 1 BTC 19,300 dolardan işlem görüyor. Classicmacro adlı bir Twitter kullanıcısı Citibank’ın Bitcoin raporunu Twitter’da paylaştı. Rapora göre Citibank, Bitcoin’den “21. yüzyıl altını” ve “Hedef: Ay” olarak bahsetti.

Wall Street’in gizli bilgilerine göre Bitcoin patlayabilir

Wall Street kripto para endüstrisinde çok fazla değer kazanan bir kripto parayı betimlemek için sıklıkla kullanılan “ay” tabirini kullandı. Bu sefer ise Bitcoin’in aya uçması bekleniyor.

Citibank küresel CitiFX teknik yöneticisi Tom Fitzpatrick:

Bitcoin’in temeli düşünülemeyecek kadar büyük rallilerden ve bunları izleyen keskin düzeltmelerden oluşmaktadır, bu model genel olarak uzun süreli bir trendi izler.

Citibank yöneticisi yukarıdaki açıklamasına ek olarak, yatırımcı müşterilerine son 10 yılda Bitcoin’in 3 kez boğa koşusu yaptığını gösteren bir grafik gönderdi ve “Başka bir temel gelişimin başlangıcında mıyız?” diye soru sordu. Bu grafik aşağıdaki gibidir:

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Çılgınlığı! 2016'da 1000 Dolarlık Bitcoin, Bugün 100.000 Dolar Değerinde...

Son dakika: Wall Street'in gizli bilgileri sızdırıldı! Bitcoin 2021'de 430.000 dolara çıkacak –

Daha sonra Tom Fitzpatrick Aralık 2021’de günümüz rallisinin tepe yapacağını ve fiyatın 430.000 dolara çıkacağını söyledi.

Tom Fitzpatrick:

Şu anda baktığımız fiyat hareketi önümüzdeki 12-24 ay içinde yukarı yönde keskin bir büyüme olacağını gösteriyor. Bu seviyelere çıkıp çıkmayacağımızı zaman gösterecek.

 

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu