Kripto Para Haberleri

Son günlerde rekor kıran kripto para birimleri: 2

Sadece birkaç gün önce tekrardan canlanan kripto para piyasa hareketi ile bazı altcoinler son günlerde tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu kırdı. İşte son günlerde rekor kıran kripto para birimlerinin 2. listesi:

AAVE (AAVE)

Aave’nin DeFi’ye geçişi nasıl gidiyor? Aave’nin geleceği nasıl?
Son günlerde rekor kıran kripto para birimleri: 2 6

Merkezi olmayan bir finans protokolü olarak kripto para dünyasından adını tanıtan AAVE bu yazının yazımı sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. AAVE fiyatı sadece 15 dakika önce 507.89 dolara yükselerek rekor kırdı.

AAVE’nin 24 Aralık 2020’den beri rekor derecede yükseliş yaptığını belirmek çok önemlidir. Ayrıca, AAVE 2021’in ilk gününden itibaren %494 oranında değer kazandı. Sadece 3 ay önce 25 dolardan işlem gören AAVE bugün 500 doların üzerinde bir fiyatlanmaya sahip.

AAVE şu anda dolardan ve TL’den işlem görmektedir.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI)
Son günlerde rekor kıran kripto para birimleri: 2 7

Uniswap borsası ne kadar Kasım 2018’de kripto para piyasasına katılmış olsa da geçtiğimiz yıl büyüyen DeFi ve platformun yönetim tokeninin çarpıcı bir airdrop ile dağıtılması ile UNI şu anda piyasalarda en çok sevilen altcoinlerden biridir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum 2.0 Aşamaları Nelerdir?

Merkezi olmayan kripto para borsası Uniswap’ın koini UNI daha dün akşam saatlerinde 21.51 dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. 5 ay önce 0.41 dolardan işlem gören UNI fiyatı piyasalara katıldığından beri %4.778 oranında değer kazandı. 2021’in başından beri UNI %302 oranında yükseldi.

UNI şu anda dolardan ve TL’den işlem görmektedir.

SushiSwap (SUSHI)

Sushiswap (SUSHI) Nedir, Nasıl Alınır?
Son günlerde rekor kıran kripto para birimleri: 2 8

Uniswap’ın rakibi olan SushiSwap’da dün tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Sushiswap ne kadar 2020 Eylül ayında kripto para piyasalarına katılmış olsa da büyüyen DeFi SUSHI fiyatını derinden etkiledi. SUSHI fiyatı dün 16.51 dolara yükselerek rekor seviyeye çıktı.

Sadece 3 ay önce SUSHI 0.47 dolardan işlem görüyordu. SUSHI piyasalara katıldığı andan itibaren yatırımcılarına toplamda %3.138 oranında getiri sağladı. 2021’in başında beri ise altcoin %434 oranında değer kazandı.

SUSHI şu anda dolardan ve TL’den işlem görmektedir.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB)
Son günlerde rekor kıran kripto para birimleri: 2 9

Alanında lider kripto para borsası Binance’ın kripto parası olan BNB’de sadece 1 saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Binance’ın kripto para rallisi ile kullanıcı tabanını genişletmesi en çok BNB’nin işine yaramış gibi görünüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son Dakika: Darknette kripto para kullanımı artıyor!

Binance Coin 1 saat önce 60.09 dolara yükselerek rekor seviyelere çıktı. Buna ek olarak BNB 1 Ağustos 2017’de görülen en düşük seviyesi olan 0.09 dolardan şu anda %62.048 oranında önde. BNB 2021’in ilk saatlerinden beri toplamda %58.94 oranında değer kazandı.

BNB şu anda dolardan ve TL’den işlem görmektedir.

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM) Nedir, Nasıl Alınır?
Son günlerde rekor kıran kripto para birimleri: 2 10

13 Mart 2020’de yani yaklaşık 1 yıl önce 1.13 dolardan işlem gören ATOM ise 18 gün önce 10.13 dolara yükselerek rekor kırdı. Cosmos (ATOM) blockchain endüstrisindeki en zor problemleri çözdüğünü iddia eden bir kripto para projesidir. Dogecoin ya da Uniswap kadar sevilmese de Cosmos’un yukarıdaki altcoinlerden çok daha önce tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığı gerçeği göz ardı edilmemelidir.

ATOM şu anda dolardan ve TL’den işlem görmektedir.

Son günlerde rekor kıran kripto para birimleri listemizin birinci versiyonunu okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu