Anasayfa Altcoin Soru İşaretleri Artıyor: Vitalik Buterin'den Bir ETH Transferi Daha!

Soru İşaretleri Artıyor: Vitalik Buterin'den Bir ETH Transferi Daha!

Altcoin

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, bir ETH transferi daha yaparak soru işaretlerini artırdı.

Soru İşaretleri Artıyor: Vitalik Buterin'den Bir ETH Transferi Daha!

Ethereum'un efsanevi kurucu ortağı Vitalik Buterin, kripto para topluluğunu spekülasyonlarla çalkalayan yeni bir gelişmeyle bir kez daha önemli miktarda Ether (ETH) transferi yaptı. Bu işlemin hedefinin Bitstamp kripto para borsası olduğuna inanılıyor. Söz konusu transfer, Buterin'in bu tür hamlelerinin sonuncusunu işaret ediyor.

Haber, "Smart Money" cüzdanlarının ve kripto para alanındaki büyük adreslerin faaliyetlerini yakından izleyen Twitter hesabı @lookonchain'den geldi. Paylaşımlarına göre; Buterin, yaklaşık 1,64 milyon dolar değerinde 1.000 ETH'yi Bitstamp'a transfer etti. Bu transfer, Buterin'in ETH'sini çeşitli borsalara taşımasını içeren bir dizi işlemin en sonuncusu.

Buterin'in son aylarda ETH'sini kripto para borsalarına birden fazla kez taşıması dikkat çekiyor. Buterin'in yalnızca son iki ay içinde Bitstamp'a 7 milyon dolardan fazla itibari para birimine karşılık gelen toplam 4.400 ETH gönderdiği bildirildi. Bu transferler, kripto topluluğu içinde yoğun ilgi ve spekülasyon ile karşılandı.

Yaklaşık iki hafta önce Lookonchain, Buterin'in bu kez önde gelen ABD borsası Coinbase'e yaklaşık 400 ETH içeren bir başka transferini bildirdi. O dönemde transferin değerinin yaklaşık 1 milyon dolar olduğu tahmin ediliyordu. Bundan bir ay önce de Buterin, aynı hedefe 600 ETH göndermiş ve bu coin'leri satma niyetinde olduğunu belli etmişti.

Vitalik Buterin'in Amacı Ne?

Soru İşaretleri Artıyor: Vitalik Buterin'den Bir ETH Transferi Daha!

Bu transferlerde yer alan önemli miktarlara rağmen Buterin'in Ethereum'u borsalara her taşıdığında bunun, varlığın fiyatı üzerinde fark edilebilir bir etkiye yol açmadığını belirtmek gerekir. Kripto para piyasası büyük ölçüde etkilenmeden kaldı ve bu da bu işlemlerin arkasındaki amaç hakkında soru işaretleri yarattı.

Kripto topluluğu, Buterin'in niyetine ilişkin spekülasyonlarla çalkalanıyor. Bazıları, bu transferlerin çeşitlendirme veya ticaret stratejileri ile ilgili olabileceğini öne sürerken diğerleri de bunların hayırsever bağışların veya diğer hayırsever çabaların bir parçası olabileceğine inanıyor.

Vitalik Buterin, kripto para ve blockchain alanındaki en etkili isimlerden biri olarak tanınıyor. Ethereum'un kurucu ortağı olarak Buterin, çok sayıda merkeziyetsiz uygulama ve akıllı sözleşme için bir katalizör olan dünyanın en büyük ikinci blockchain platformunun geliştirilmesinde önemli bir rol oynamıştır.

Soru İşaretleri Artıyor: Vitalik Buterin'den Bir ETH Transferi Daha! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar