Anasayfa Sektörel SSV Network Kurucusu, İsrail Ordusuna Katıldı! Fiyat Düştü...

SSV Network Kurucusu, İsrail Ordusuna Katıldı! Fiyat Düştü...

Sektörel

SSV Network kurucusu Alon Muroch, İsrail ordusuna katıldığını duyurdu.

Ünlü Kripto Para Projesinin Kurucusu, İsrail Ordusuna Katıldı!

SSV Network'ün İsrailli kurucusu Alon Muroch, Hamas ile devam eden yoğun çatışmaların ortasında İsrail ordusuna katıldığını açıkladı. Sosyal medya platformu X üzerinden paylaşımda bulunan Muroch, "askere alındığını ve gerçek durumun haberlerde aktarılandan çok daha kötü olduğunu" dile getirdi. 

İsrail ve Hamas arasındaki savaş; 7 Ekim'de Hamas'ın, İsrail'in güneyindeki yerleşim yerlerine başlattığı geniş çaplı bir saldırı ile alevlendi. Buna karşılık İsrail, Gazze'deki gizli Hamas mevzilerini ve altyapısını ortadan kaldırmayı hedefleyen hava saldırıları ve kara operasyonları başlattı. Son raporlar, çoğunluğu masum sivillerden oluşan kayıpların İsrail'de 1.000'i, Gazze'de ise yaklaşık 900'ü aştığını gösteriyor.

SSV Fiyatı Yüzde 10 Düştü

SSV Network Kurucusu, İsrail Ordusuna Katıldı! Fiyat Düştü...

Bu haber neticesinde SSV fiyatı son 24 saat içerisinde yüzde 10,74 gibi önemli bir düşüş yaşadı ve şu anda 13,33 dolardan işlem görüyor.

SSV Network Küresel BD Başkanı Matthias, kararlılığını şu sözlerle ifade etti: 

Savaşın yarattığı zorluklara rağmen SSV Network, en iyi DVT ağını kurmaya ve halka sunmaya odaklanmış durumda. Bu zorluk, sadece birliğimizi güçlendiriyor.

Devam eden savaş, kripto para ve blockchain endüstrisi katılımcıları dahil olmak üzere bölgedeki bireylerin yaşamları ve işletmeleri üzerinde önemli bir etkiye sahip oldu. Bu ekosistemdeki kayda değer projelerden biri de Muroch'un SSV Network'üdür. 

Muroch, doğrulayıcıların Ethereum staking sistemindeki düğümleri çalıştırmaları için güvenli ve merkeziyetsiz bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

SSV Network, dağıtık doğrulayıcı teknolojisi (DVT) uygulamalarının geliştirilmesini desteklemek için Ocak ayında 50 milyon dolarlık bir ekosistem fonu başlattı. Ne yazık ki Muroch'un askere alınması haberi, projenin yerel tokeni olan SSV'nin fiyatını olumsuz etkiledi.

Kaynak: CoinGape

SSV Network Kurucusu, İsrail Ordusuna Katıldı! Fiyat Düştü... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar