Anasayfa Altcoin Staking Teklifi, Bu Altcoinde Güçlü Bir Ralliyi Tetikleyebilir!

Staking Teklifi, Bu Altcoinde Güçlü Bir Ralliyi Tetikleyebilir!

Altcoin

Arbitrum (ARB) staking teklifi, söz konusu altcoinde güçlü bir ralli için katalizör olabilir.

Staking Teklifi, Bu Altcoinde Güçlü Bir Ralliyi Tetikleyebilir!

Kripto para meraklısı Johnny, dün bir X gönderisinde Arbitrum (ARB) için birikim aşamasının yakında sona erebileceğini öngördü. Sonuç olarak X kullanıcısı, altcoinin kısa vadede bir genişleme aşamasına gireceğini öngörüyor.

Bu arada melek yatırımcı McKenna, en son ARB staking teklifiyle ilgili önemli bir gelişmeyi açıkladı. Gönderiye göre; teklif, şu anda Arbitrum Hazinesi'nden 175 milyon ARB tokeninin projenin staking platformuna tahsis edilmesi lehine yüzde 61 oy aldı. 

ARB'yi stake etmek için minimum APR yüzde 13,7 iken McKenna, ARB arzının yüzde 50'sinin kilitlendiği varsayıldığında, zaten kazançlı olan bu APR'nin yüzde 27,5'e yükseltilebileceğine inanıyor. Bu durum ETH/BTC'nin bu ayı döngüsü için dibini bulmuş olması olasılığıyla bir araya gelince X kullanıcısı, ARB fiyatının yakında yükselebileceğini tahmin ediyor. 

Bu arada geçtiğimiz 24 saat içinde ARB'nin fiyatı yüzde 11'den fazla yükseldi. Bu güçlü günlük performans, altcoinin haftalık serisinin de bir devamı oldu. ARB fiyatı son 7 günde yüzde 16'dan fazla artış gösterdi. Genel olarak altcoin, 1,07 dolardan el değiştiriyor.

ARB son 24 saat içinde yalnızca fiyat artışı kaydetmekle kalmadı, aynı zamanda 24 saatlik işlem hacminde de yüzde 19,77'lik bir artış kaydetti. Bu, kripto paranın toplam işlem hacminin 465 milyon dolardan fazla olduğunun tahmin edildiği anlamına geliyor.

Staking Teklifi, Bu Altcoinde Güçlü Bir Ralliyi Tetikleyebilir!

ARB Fiyatı için Sırada Ne Var?

Teknik açıdan bakıldığında ARB, yazım sırasında 1,0605 dolarlık direnç seviyesini aşmaya çalışıyor. Bugünkü günlük mumunu bu seviyenin üzerinde kapatırsa önümüzdeki 2 hafta boyunca potansiyel olarak 1,3490 dolara kadar tırmanmak üzere yükselişini sürdürmek için gereken temele sahip olabilir.

Diğer bir senaryoya göre 1,0605 dolar eşiğinden ret yemesi, ARB fiyatının kısa vadede geri çekilmesine yol açabilir. Bu düşüş senaryosunda altcoinin değeri 0,8980 dolara kadar gerileyebilir. 

Staking Teklifi, Bu Altcoinde Güçlü Bir Ralliyi Tetikleyebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ethereum Gas Ücretleri Hakkında Her Şey: Kullanım Kılavuzu
Rehber Banu Fırıncılar
Solana Blockchain: Kripto Para Dünyasında Öne Çıkan Bir Varlık
Rehber Banu Fırıncılar
Avalanche ve NFT'ler: Yeni Trendleri ve Fırsatları Keşfedin
Rehber Banu Fırıncılar