Blockchain HaberleriKripto Para Haberleri

Starbucks ve Microsoft Blockchain ortaklığı kurdu

ABONE OL:

Yenilikler her zaman, özellikle çok yönlülüğü teşvik etmek ve mevcut süreçleri iyileştirmek için iyi bir yoldur. Starbucks, belki de binlerce mağazaya sahip olan ve hepimizi eşsiz lezzetlerine bağımlı kılan dünya çapında en bilinen kahve şirketidir ve her gün milyonlarca dolarlık kahve satışında bulunmakta, her gün milyonlarca bardak kahve satışı yapmaktadır.

Her biri günde yaklaşık 30.000 mağaza ve günde ortalama 500 müşteriyle kahve satışı gerçekleştiren şirket, bu sayede dükkan geliri olarak günlük olarak milyonlarca dolarlık işlem gerçekleştiriyor. Görünüşe göre Starbucks, platformunu Microsoft ile bağlantılı olarak güncelleyerek müşteri deneyimini daha da geliştirmek istiyor.

Microsoft tarafından yayımlanan basın açıklamasına göre, Starbucks, mevcut platformlarını yükseltmek için hizmet kiralamak isteyen büyük teknoloji şirketlerine yaklaştı ve ürünlerinin ticarileştirilmesini kolaylaştırmak için teknolojinin kullanımı yoluyla gelişmiş bir müşteri deneyimi uygulamaya başladı. Ortaklık, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Starbucks için yeni bir blok zinciri platformunun geliştirilmesi için ortak olarak çalışma sağlayacak..

Starbucks, müşterilerin kahvenin tüm yapım sürecinin görülebileceği bir canlı menü görselleştirmelerine olanak sağlayan bir aplikasyonun geliştirilmesi için Microsoft Azure ve Azure Sphere gibi Microsoft’un mevcut araçlarından da faydalanacak gibi görünüyor. Bu yenilik kararı sayesinde müşteriler, tedarik zincirini, kahvenin hazırlık sürecini, tarihlerini, nereden geldiklerini ve neredeyse her şeyi görebilecek ve bunlarla ilgili bilgi edinebilecekler, kullanıcılara gerçekten ne tükettikleri hakkında benzersiz bir bilgi vererek, onların tüketimini artıracaklar.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin büyük ekonomiler için tehdit değil: Fişini çekmek onların elinde!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu