Anasayfa NFT Starbucks'tan NFT Hamlesi: Yeni Koleksiyon için Tarih Verildi!

Starbucks'tan NFT Hamlesi: Yeni Koleksiyon için Tarih Verildi!

NFT

Starbucks, yeni NFT koleksiyonunu piyasaya süreceğini duyurdu. İşte söz konusu gelişme ile ilgili tüm ayrıntılar...

Starbucks'tan NFT Hamlesi: Yeni Koleksiyon için Tarih Verildi!

Starbucks, "First Store Collection" isimli NFT koleksiyonunu 19 Nisan Çarşamba günü piyasaya sürecek. 

Birkaç dakika içerisinde tükenen NFT drop'un ardından Starbucks, bu hafta başka bir koleksiyonun açılışını yapmaya hazır görünüyor. Starbucks, Odyssey Web3 ödül programları için halka açık bir lansmanın beklendiğini ifade ediyor.

Starbucks, Ethereum ölçeklendirme ağı Polygon'da basılan 50.000'den fazla NFT pul koleksiyonundan oluşan "First Store Collection"ı 19 Nisan Çarşamba günü tanıtacak. Yalnızca 2.000 NFT'nin piyasaya sürüldüğü ilk drop gibi NFT'lerin her biri 100 ABD doları olarak fiyatlandırılacak.

Her yeni NFT; şirketin Seattle'daki Pike Place Market'teki ilk mağazasından ilham alınarak resimler, mağaza içi dokular ve önemli simgelerden oluşan bir multimedya kolajı olacak. 

NFT satın almak, kullanıcıların Starbucks Odyssey uygulamasındaki ödüller için 1.500 puan satın almalarına da yardımcı oluyor. Halihazırda iki Starbucks NFT puluna sahip olan müşteriler, Çarşamba günü lansman için erken erişime sahip olacaklar.

Starbucks Önemli Hamlelerde Bulunuyor

Starbucks'tan Ezber Bozan Hamle: Yeni NFT Deneyimi TanıtıldıStarbucks'tan NFT Hamlesi: Yeni Koleksiyon için Tarih Verildi!

Starbucks, Web3'ü ödül programıyla bir araya getirirken bazı güçlü kararlar almayı başardı. "First Store Collection"ın piyasaya sürülmesi, söz konusu kararlardan biridir. Yeni koleksiyon öğeleri, Starbucks'ın ikonik markasını vurgulayan ve müşterilere şirketin geçmişinden bir parçaya sahip olma şansı veren benzersiz sanal hediyelik eşyalara sahiptir.

Starbucks'ın Web3 platformu Odyssey, kullanıcılara blockchain teknolojisi aracılığıyla daha sürükleyici ve ödüllendirici bir deneyim sunmayı planlıyor. Platform beta test aşamasını geçti ve yakında herkese açık olacak. Kullanıcılar, ödül projesinin Web3 genişlemesini deneyimlemek için bekleme listesine alınıyorlar. 

Bir firma yetkilisi, programın kullanıcılardan büyük ilgi gördüğünü iddia etti. Starbucks, ayrıca şu anda Odyssey beta testçilerine "Yaklaşıyoruz." konu satırı ile bir e-posta gönderdi ve halka açık lansmanın yakında gerçekleştirileceğini dile getirdi. 

Starbucks'tan NFT Hamlesi: Yeni Koleksiyon için Tarih Verildi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik