Anasayfa Rehber Stark Chain (STARK) Nedir? Ne İşe Yarar?

Stark Chain (STARK) Nedir? Ne İşe Yarar?

Rehber

Stark Chain nedir? Stark Chain ne işe yarar? Stark Chain nasıl alınır? Kullanıcı yorumları, şikayetler vb. her şey Koinbox da.

Stark Chain Nedir? Ne İşe Yarar?

Stark Chain (STARK) Nedir?

Stark Chain (STARK), Ethereum blok zincirinde bulunan tüm kripto paralardan farklı olan bir ERC-20 tokenidir. STARK CHAIN’in iki tane çok önemli özelliği vardır. Bunlardan ilki günlük olarak kullanılan bir bilgisayar aracılığıyla STARK madenciliği yapabilmektir. İkincisi ise kripto para piyasalarında bulunan tüm kripto paraların birbiri ile iletişime geçme süreçlerinin zorluğunu azaltan MEMO özelliğidir.

Stark Chain (STARK) Amacı

Stark Chain’in amacı herhangi bir bilgiye sahip olmadan herkesin kripto para madenciliğine katılabilmesidir. Buna ek olarak Stark Chain, Alfanümerik Memo özelliği ile E-ticaret işlemlerinde kolayca kullanılabilir. Stark Chain’in merkezi yoktur ve akıllı sözleşmelere olanak tanır.

Stark Chain (STARK) Nasıl Alınır?

Stark Chain (STARK) listelendiği kripto para borsalarından alınabilir.

Stark Chain (STARK) Fiyatı 2021

Stark Chain (STARK) fiyatı şu anda 4,117,24 TL’dir.

Stark Chain (STARK) Grafiği

Stark Chain (STARK) Nedir? Ne İşe Yarar?

Stark Chain (STARK) İşlem Hacmi

Stark Chain (STARK) 24 saatlik işlem hacmine dair herhangi bir veri bulunmuyor.

Stark Chain (STARK) Yükselir mi?

Stark Chain (STARK) son zamanlarda yükseliş trendinde olup kripto para piyasasının ve tüm dünya piyasalarının yaşadığı son COVID-19 kaynaklı krizden birazda olsa etkilenmiştir. STARK fiyatının ilerleyen zamanlarda yükselmesi beklenmektedir.

Stark Chain (STARK) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Stark Chain (STARK) madenciliği yapmak çok kolaydır. STARK madenciliği yapmak için herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç duyulmaz. Herhangi bir bilgisayara kurulabilen STARK madencilik programı ile aktiflik kanıtları (PoA) kullanılarak kolay bir şekilde STARK madenciliği yapılabilir. STARK madenciliği yapabilmek için en az 10 STARK tokeni gereklidir.

  • Proof of Active ya da aktiflik kanıtları, madenciliğe katılan cihazların ödül kazanabilmesi için sadece açık ve İnternet bağlı olması demektir.

Stark Chain (STARK) PoA madenciliğine ek olarak herkesin STARK madenciliği yapabilmesi için havuz madenciliğini de destekler. Havuz madenciliğinde kişisel olarak STARK madenciliği yapmak istemeyen kişiler havuz desteği sunan şirketlerden madencilik gücü kiralama yapma yoluyla madenciliğe katılabilir.

Stark Chain (STARK) madenciliğinin bir diğer imkânı da mobil madenciliktir. STARK kripto parasının mobil madenciliğinin çok kısa zaman içinde açılması bekleniyor.

MEMO WALLET

Kripto para işlemleri son derece gizlidir ve Stark Chain buna çözüm olarak Alfanümerik Memo özelliğini tanıtmıştır. Stark Chain bu özelliği ile borsa kullanıcılarına sabit bir kod verir ve böylece gönderilen kripto paraların kime ait olduğu kısaca tespit edilebilir. Bu yöntem ile çoğu harcamalar azaltılır.

Reverse Halving

Stark Chain’in bir diğer özelliği de Reverse halving yani “tersine yarılanma” kullanmasıdır. Bu kısaca Bitcoin madenciliğinin tam tersi yönünde çalışır. Bu sistem ile Stark Chain madenciliğinde her bir 365’nci blokta madencilik ödülleri katlanarak artar.

Stark Chain (STARK) Nedir? Ne İşe Yarar?

Stark Chain (STARK) Haberleri

Stark Chain (STARK) son zamanlarda hem madencilik hem de fiyat açısından manşetlerde yer almıştır.

Stark Chain (STARK) Fiyatı 7,000 TL’yi Geçti

15 Ağustos’ta 11 TL olan 1 STARK token fiyatı keskin bir yükselişle 1 Eylül’de 3,000 TL’yi ve 11 Eylül’de 7,000 TL’yi geçti…

Dünyanın En Kolay Kripto Para Madenciliği ile Tanışın: Stark Chain (STARK)

Ethereum ağından bulunan ERC-20 kripto parası STARK, tüm kripto para piyasasında bulunan kripto paralardan farklıdır. Her türlü bilgisayarda madenciliği yapılan STARK koin eşsizdir. Aktiflik kanıtlarını kullanan kripto paranın madenciliği herkes tarafından çok kolay bir madencilik uygulaması ile yapılabilir. İlerleyen günlerde STARK madenciliğinin telefonlar bile gelmesi bekleniyor.

STARK madenciliği herhangi bir bilgisayarla herhangi bir yazılım kullanmayı bilme gereksinimi ya da herhangi bir kripto para madenciliği bilgisine sahip olmadan yapılabilir. Bunlara ek olarak MEMO özelliği ile STARK kripto paraların günlük hayata gelmesine öncülük eder.

Stark Chain (STARK) Nereden Alınır?

Stark Chain (STARK) kripto paraları şu anda Piyasa.net adlı Türk kripto para borsasından alınabilir ve satılabilir.

Stark Chain (STARK) Web Sitesi

Stark Chain (STARK) web sitesi: https://starkchain.org

Stark Chain (STARK) Ekibi

Stark Chain (STARK) ekibi şu anda anonimdir ve projenin İnternet sayfasında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

“Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/zettelkasten-coin-zttl-nedir-nasil-alinir/

Stark Chain Piyasa Değeri

Stark Chain, henüz piyasa değeri olmayan kripto para birimlerinden biridir. Stark Chain toplam arzına ve dolaşımdaki arzında ilişkin de herhangi bir veri bulunmuyor. Maksimum arz ise 8,959,005 STARK ile sınırlandırılıyor.

Stark Chain Güvenilir mi?

Stark Chain hakkında güvenilir olup olmadığına dair kesin bir yorum yapamayız. Fakat bazı analistler tarafından yapılan değerlendirmelere göre, söz konusu kripto para biriminin merkeziyetsiz olması “güvenilir” olduğunu da gösteriyor. Yani yatırım yaptığınız herhangi bir şirket bulunmuyor. Bu durumda kafanızda “Ya şirket paramı alıp kaçarsa?” gibi soru işaretleri oluşmuyor. Öte yandan, güvenlik alanında uluslararası bir firma tarafından denetlenen Stark Chain’in sertifikaya sahip olduğu görülüyor.

Stark Chain konusunda oluşabilecek en büyük riskin fiyat düşmesi olabileceğini söyleyebiliriz. Fakat herhangi bir balinanın oluşamaması da bu riski minimize etmiş oluyor. Stark Chain, yeni bir proje sayılır. Bu nedenle güvenilir olup olmadığına dair yorum yapmak oldukça güç.

Stark Chain Hangi Borsada?

Stark Chain şu anda WhiteBIT borsasında listeleniyor. Söz konusu borsa, STARK/USDT işlem çiftini sunuyor. Stark Chain, şu anda WhiteBIT dışında herhangi borsada listelenmiyor.

1 Stark Chain Kaç TL?

1 Stark Chain, şu anda 4,117,24 TL’den işlem görüyor. Stark Chain, tüm zamanların en yüksek seviyesine 4,579,93 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 2,521,49 TL olarak kayıtlara geçti.

Stark Chain Şikâyet

Stark Chain şikâyetlerinden bazılarının Piyasa.net borsası ile alakalı olduğunu fark ediyoruz. Stark Chain, yerli borsalardan biri olan Piyasa.net’ten çekilip, WhiteBIT borsasına geçti. Bunun üzerine Piyasa.net borsasındaki hesaplarında kripto varlıklarını göremeye kullanıcılar endişelendi. İnternet sitesinde destek bölümünü bulamayan ve müşteri hizmetlerine ulaşamayan kullanıcıların para iadesi talep ettikleri görüldü.

Bunun haricinde Stark Chain şikâyetlerine bakacak olursak, kullanıcıların kripto varlıklarını anında çekemediklerine dair şikâyette bulunduklarını görüyoruz. Öte yandan, Stark Chain ile ilgili herhangi bir problem yaşayan kullanıcıların, yetkililerle iletişime geçemediklerine dair şikâyetler de var.

Stark Chain (STARK) Nedir? Ne İşe Yarar?

Stark Chain Yorumları

Stark Chain’in sahibinin kim olduğuna, neden Whois bilgilerinin gizli olduğuna dair bazı eleştirel yorumların yapıldığını görüyoruz. Bu tarz yorumlara yanıt olarak da Stark Chain’in merkeziyetsiz bir kripto para olduğuna yani herhangi bir tekil şahsın elinde bulunmadığına ve yalnızca üretimle çıkabileceğine dair yorum yapanların bulunduğunu fark ediyoruz.

Kullanıcılardan bazıları, Stark Chain’in proof-of-active konsensüsü ile üretilmesinden memnum. Bu noktada herhangi bir enerji ve donanıma ihtiyaç duyulmaması bazı kullanıcıların ilgisini çekiyor. Stark Chain’in sahibinin olmaması yani coinlerin herhangi bir şahsın elinde bulunmaması, söz konusu kripto para birimi hakkında yapılan olumlu yorumların temelini oluşturuyor.

Olumsuz yorumlara yeniden dönecek olursak da Stark Chain’in internet sitesinin ve whitepaper’ının özensiz olduğuna ve bu nedenle uzak durulması gerektiğine dair yorumlar yapanlar var. Bazı kullanıcılar, Stark Chain için “tuzak” ve “dolandırıcılık” değerlendirmesini yaparken, aynı fikre sahip olan diğer kullanıcılar da söz konusu projenin yüksek risk barındırdığını ve kuşku uyandırdığını ifade ediyor.

Stark Chain Ekşi Sözlük Yorumları

Stark Chain hakkında Ekşi Sözlük’te açılmış herhangi bir başlık bulunmuyor. Bu nedenle Stark Chain Ekşi Sözlük Yorumları başlığı altında herhangi bir bilgi paylaşamıyoruz. Söz konusu kripto para birimi hakkında başlık açılması durumunda yazımızı güncelleyeceğiz.

Uzmanlardan Stark Chain Analizi

Stark Chain hakkında yapılan analiz ve tahminlere bakalım.

Digital Coin Price, uzun vadede Stark Chain fiyatında yükseliş öngörüyor. Söz konusu tahminlere göre, Stark Chain fiyatının, 2022 yılında 878,21 dolara ulaşacağı öngörülürken, 2023 yılında 1,025,62 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. 2024 yılında 1,106,79 dolara kadar yükseleceği tahmin edilen Stark Chain fiyatının, 2025 yılında 1,375,24 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Stark Chain fiyatının, 2026 yılında ise 1,737,87 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

Wallet Investor, Stark Chain’in harika bir yatırım olabileceğine dikkat çekiyor. İyi getiriye sahip bir kripto para arayanlar için Stark Chain’in kârlı bir yatırım seçeneği olabileceğine dikkat çeken Wallet Investor, diğer yandan düşük piyasa değeri nedeniyle fiyatın kolay bir şekilde manipüle edilebileceğini de belirtiyor. Wallet Investor, Stark Chain fiyatının 1 yıl içerisinde 1,102,05 dolara ulaşabileceğini ifade ederken, 5 yıl içerisinde ise 3,542,44 dolara kadar yükselebileceğini kaydediyor.

Gov Capital, Stark Chain fiyatının, 1 yıl içerisinde 1,233,06 dolara kadar yükselebileceğini belirtirken, 5 yıl içerisinde ise 4,094,33 dolara ulaşabileceğini aktarıyor.

Stark Chain’e Ne Oldu?

Stark Chain’e Ne Oldu? sorusuna yanıt verebilmek için daha önce aktardığımız bilgileri hatırlayalım. Stark Chain’in Piyasa.net isimli yerli kripto para borsasından çekilmesi ve WhiteBIT borsasına geçmesi üzerine herkes Stark Chain’e Ne Oldu? sorusunu sormaya başladı. Stark Chain varlıklarının WhiteBIT borsasına transfer edildiği bildirildi.

Stark Chain Dolandırıcılığı Haberleri

Stark Chain projesinin dolandırıcılık amaçlı hayata geçirildiğine dair yorum yapanların bulunduğunu ifade etmiştik. Bu konuda herhangi bir haber bulamadık. Fakat söz konusu projenin “ponzi” olduğuna dair yapılan yorumlar dikkat çekiyor. Ponzi, yüksek kazançlı bir üretim gerçekleşiyormuş gibi yansıtarak daha fazla yatırımcıyı sisteme çekmeyi hedefleyen bir dolandırıcılık yöntemi olarak biliniyor. Stark Chain projesinden uzak durulması gerektiğine yönelik uyarılar, akıllarda soru işaretleri yaratıyor.

Stark Chain (STARK) Nedir? Ne İşe Yarar? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(1)
  • Şaban  türe Şaban türe Paramı almak ve çekmek istiyorum yardımcı olur musunuz Yanıtla