Altcoin Haberleri

Stellar Fiyat Tahmini: XLM’nin Hızlı Yükselişi Kalıcı mı?

XLM, dünkü en yüksek seviyesi ile kıyaslandığında bu seviyenin yaklaşık %8 altında olduğunu görebiliyoruz. Hafta sonu boyunca ise en düşük seviyenin yaklaşık %35 altında yer alıyor ve 0.528 Dolar’dan işlem görüyordu. Toplam piyasa değerine bakıldığında ise 12 milyar dolar gibi bir rakam karşımıza çıkıyor ve sıralamada 16. Sırada olduğunu da hatırlatmak isteriz.

2015 yılında başlatılan blok zinciri projesi hali hazırda kripto para dünyasında önemli bir yere sahip olmayı başarıyor. Var olan yükseliş ile birlikte yatırımcılarına da güzel paralar kazandıran XLM, bu yükselişi ne kadar daha devam ettirecek?

Bu tür sorulara yanıt vermek gerçekten kolay değil ve yalnızca ön görüler ile hareket etme lüksüne sahipsiniz. Son 1 aylık süre zarfında %600 artış gerçekleştiren bir başka para birimi var mıdır bilinmez ancak Stellar bu konuda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kripto para dünyasını ve ilgili varlıkları bu denli popüler hale getiren en önemli unsurlardan biri de bu ani ve güçlü yükselişlerdir.

Tahminler:

Stellar

Yavaş bir yükseliş eğilimi ile birlikte momentumun azaldığını da hatırlatmak isteriz. Para biriminin kırmızı ile gösterilen yükselen kanal arasında kaldığını görebiliyoruz. Grafik analizi yaparsanız bu gerçeği sizler de göreceksiniz. Bu kanal ile ilgili ön görüler ise yükseliş bayrağını işaret ettiği yönünde yani bu hafta için yeni bir yükseliş ivmesi tahmin ediliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Litecoin fiyatında düşüşler artabilir

Paritenin yükseliş eğilimini devam ettireceği ön görülürken aynı zamanda en yüksek seviye olan 0.685 Dolar’ın üzerine çıkması da zor olmayacaktır. Kripto para dünyasının kıymetli varlıklarından bir tanesi olan XLM için tahminler bu şekilde.

Analistlerin yorumlarını ve grafiklerden çıkardığımız sonuçları siz değerli yatırımcılar ile paylaşmaya da devam ediyoruz. Sizler de incelemelerinizi yapabilir ve kararınızı bir an önce verebilirsiniz. Piyasaların yalnızca Bitcoin’den ibaret olmadığı gerçeğini bir kez daha hatırlatmak gerekiyor. XLM de yine listelerinizde yer verebileceğiniz alt coinlerden biri ve son dönemde birçok yatırımcı tarafından tercih ediliyor.

İlgili İçerik: Stellar (XLM) Nedir, Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu