Blockchain HaberleriKripto Para Haberleri

Stellar ve Samsung Ortaklık Kurdu

S10 ve S20 serisi dahil olmak üzere bazı Samsung Galaxy akıllı telefonları artık Stellar blockchain ağını destekliyor.

Samsung Galaxy Telefonları Artık Stellar Blok Zincirini Destekliyor

TradingView XLM fiyat: http://tradingview.com/symbols/XLMUSD/

Stellar’ın gelişiminin ve büyümesinin arkasındaki kâr amacı gütmeyen Stellar Geliştirme Vakfı, Stellar’ı akıllı telefon üreticisinin blockchain Keystore’una entegre etmek için akıllı telefon üreticisi ile ortaklık kurdu. Ortaklık ile kullanıcılar Stellar özel anahtarlarını Galaxy akıllı telefonların dahili blockchain cüzdanında saklayabilecek. Ayrıca Stellar geliştiricileri Galaxy akıllı telefonları için blockchain uygulamaları oluşturabilecek.

Stellar Geliştirme Vakfı, en az dört Stellar tabanlı girişimcinin (DSTOQ, SatoshiPay, Litemint ve Nodle) uygulamalarını Keystore’da oluşturacağını taahhüt etti.

Vakfın CEO’su ve genel müdürü Denelle Dixon:

“Daha fazla geliştiriciyi ve kullanıcıyı blockchain’den ve bu ortaklığın sunduğu yeteneklerden faydalanmaya teşvik etmeyi amaçlıyoruz ve bu sadece bir başlangıç. Samsung, kullanıcı dostu ve blockchain teknolojisinin daha fazla benimsenmesini sağlayan önemli bir yönetim çözümü sunuyor.”

Stellar, Bitcoin, Ethereum, Tron ve Kakao’nun Klaytn’in yanı sıra akıllı telefon üreticisinib blockchain keystore’unun destek eklediği beşinci blok zinciridir.

“Darknet’te Bitcoin Kullanımı Artıyor” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/darknette-bitcoin-kullanimi-artiyor/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu