Kripto Para Haberleri

Steve Wozniak’tan açıklama

Kripto para birimlerinin popülerliği yıllar geçtikçe artmakta ve bazı yetkililer kripto para birimleri hakkında açıklamalar yapmaktadırlar; Öyle ki, Bitcoin terimi neredeyse bir standart isim haline geldi ve Google’daki en çok aranan şeylerden biri oldu. Apple’ın kurucusu Steve Wozniak, daha önce yakın zamanda Bitcoin’i destekleyen 26 Şubat 2019’da Bloomberg konuşmasında bazı açıklamalar yapmıştı. Bazı yapay zeka konularında konuşan Steve Wozniak, kripto para birimlerinin geleceği ve makineler üzerinde konuşmuştu.

Daha önce, Wozniak kendisine göre Bitcoin’in dünyanın rezerv para birimi olma yolunda iyi olduğunu söylemişti. Bloomberg ile yakın zamanda yapılan röportajda, kripto para birimleri hakkında ne düşündüğü hakkında açıklama yapan Steve Wozniak, ”kripto para birimlerinin geleceği ve rezerv paralar” hakkında yaptığı açıklamalarda birçok kez kripto para birimlerine değindi.

Büyük değer yaratıldığını düşünüyorum. Kripto para birimleri insanlar tarafından daha fazla biliniyor ve daha çok insan kripto para sahibi olmak için çalışıyor. Psikoloji genellikle piyasaları yönlendiren bir konu ve bu yatırımcıların alım ve satım konusunda ne yapacak olduklarına karar verip piyasayı yönlendirmelerinde fayda sağlıyor… Asla bir yatırımcı olarak [Bitcoin’e] yatırım yapmadım. Bitcoin’i deneyip dünyadaki şeyleri nasıl alıp satabileceğimizi ve Bitcoin’i kabul eden restoranlar bulabileceğimi öğrendim. – Elektronik Mühendisi

Ayrıca, bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi veren Steve Wozniak, Bitcoin’in fiyatı 20.000 dolara yaklaştığında, bir yatırımcı ya da tüccar olmadığı için sattığını, nasıl çalıştığını öğrenmek için daha önce Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı.

Bitcoin’in fiyatını izleyen o insanlardan biri olmak istemiyorum, bu yüzden satmak zorunda kaldım.

Haziran 2018’de CNBC’ye verdiği röportajda Wozniak şunları söyledi:

Bitcoin saf dijital altın… Ve tamamen buna katılıyorum. Diğerleri Bitcoin’in bazı yönlerinden vazgeçme eğilimindedir. Örneğin, tamamen merkezi olmamak ve merkezi bir kontrole sahip olmamak. Her kripto para birimi Bitcoin kadar iyi değil, Bitcoin saf bir dijital altın olma yolundadır.

Tüm bu görüşmelerden, tartışmalardan ve ifadelerden, Wozniak’ın Bitcoin’e olan inancını koruyabildiği açıktır, kripto para birimi sempatizanlarının daha büyük bir bölümü , uzun vadede Bitcoin’lerin geleceği hakkındaki şüphelerini dile getirmek için halka açılsa bile Steve Wozniak kripto para birimlerine ve piyasaya güvendiğini ifade etmektedir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto paraların düşen fiyatı yatırımcıları satış yapmaya zorladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu