Anasayfa Sektörel Stratejik Web3 Adımı: Önde Gelen Borsa ile Protokol İmzalandı!

Stratejik Web3 Adımı: Önde Gelen Borsa ile Protokol İmzalandı!

Sektörel

China Asset Management, Hong Kong'da Web3'ü desteklemek için Hashkey borsası ile protokol imzaladı.

Stratejik Web3 Adımı: Önde Gelen Borsa ile Protokol İmzalandı!

China Asset Management'ın Hong Kong şubesi, Hashkey borsası ve HamsaTech Hong Kong ile bir protokol imzaladı.

İş birliği, Hong Kong'daki varlık yönetimi sektöründe Web3 girişimlerini ortaklaşa teşvik etmeyi ve geliştirmeyi amaçlıyor.

Hong Kong, Altın Fırsatı Yakalamak İstiyor

Hong Kong Hükûmeti tarafından 2023-2024 Bütçesinde Web3'ün "altın fırsatını" yakalamanın önemi vurgulandı. Finansal Hizmetler ve Hazine Bürosu (FSTB), Hong Kong FinTech Week 2023 sırasında reel ekonomi uygulamalarına ve dijital varlıklar ve Web3 sektöründeki yeniliklere odaklanmak da dâhil olmak üzere fintech gelişimi için önemli girişimler açıkladı.

Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC), yatırımcıları korumak ve sanal varlıklar sektöründe yeniliği teşvik etmek için yeni düzenlemeler getirdi.

SFC, ayrıca tokenize menkul kıymetlerle ilgili faaliyetlerde bulunan aracılar ve SFC tarafından yetkilendirilmiş yatırım ürünlerinin tokenizasyonu hakkında genelgeler yayınlayarak yatırımcıların korunmasına yönelik düzenleyici beklentilere açıklık getirdi.

Hong Kong'da önde gelen bir varlık yöneticisi olan China Asset Management (HK), geleneksel varlık yönetimi endüstrisini dönüştürmede ön saflarda yer almıştır.

Geleneksel finans ve sanal varlıkları entegre ederek ve yenilikçi teknolojilerden yararlanarak şirket, Hong Kong'un sanal varlıklar endüstrisinde daha geniş katılımı ve sorumlu gelişimi kolaylaştırmaya kendini adamıştır.

Stratejik Web3 Adımı: Önde Gelen Borsa ile Protokol İmzalandı!

HashKey, Hong Kong'daki Birkaç Lisanslı Kripto Borsası Arasında 

HashKey, Hong Kong'da lisans elde eden birkaç kripto para borsası arasındadır. HashKey Group, omnibus ticaret ve tokenizasyon hizmetleri de dâhil olmak üzere bir dizi kurumsal hizmet sunmaktadır.

HashKey Brokerage, profesyonel yatırımcılar için tezgah üstü toplu ticarette uzmanlaşırken, HashKey Xpert güvenli kurumsal düzeyde sanal varlık saklama hizmetleri sunmaktadır.

Sanal varlıklar alanında kapsamlı deneyime ve önde gelen blockchain teknolojisine sahip olan Hamsa ile ortaklığın, Hong Kong yatırımcıları için daha kapsamlı ve yenilikçi bir yatırım seçenekleri yelpazesi sunulmasını sağlaması bekleniyor.

Kaynak: Cryptonews

Stratejik Web3 Adımı: Önde Gelen Borsa ile Protokol İmzalandı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik