Bitcoin Haberleri

STX 1 Yılda %3792 Arttı

ABONE OL:

BTC’ye işlevsellik eklemek ve açık kaynak ağının belirteci olarak görev yapmak adına piyasadaki yerini alan STX, inanılmaz bir yükselişe imza attı ve 1 yıllık süre zarfında %37922lik artış sergiledi. Bu gerçekten inanılmaz bir artış oranı ve geleneksel varlıklar ile bu oranı yakalamak imkansız. İnsanların neden dijital varlıkları tercih ettiğini anlamak bu sayede çok daha kolay bir hal alıyor diye düşünüyoruz.

En düşük seviyesi olan 0.045 Dolar’a dokunduktan sonra 1 yıllık süre zarfında inanılmaz bir artış sergiledi ve dikkatleri üzerine çekmeyi bir kez daha başardı diyebiliriz. son 24 saatlik sürece bakıldığında ise 1.79 Dolar’dan işlem gördüğünü belirtmek gerekiyor.

1 haftalık süreç baz alındığında ve bir değerlendirme yapıldığında ise %42.34’lük bir yükseliş karşımıza çıkıyor. Bu gerçekten inanılmaz ve geleneksel piyasalarda bu tür bir varlığın mevcut olmadığını da hepimiz biliyoruz. İnsanlar kısa süre içerisinde zengin olma hayallerini dijital varlıklara bağlamış durumda ve bu konuda ne karda haklı olduklarını da bir kez daha görebiliyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Dip Fiyat Beklentisi Nereden/Neden Geliyor?

Dijital Varlıklar Daha Hızlı Kazandırıyor

Bu bir gerçek ve hatta yatırımcılar için en kıymetli gerçeklerin başında geliyor diyebiliriz. dijital varlıklar bir gece inanılmaz bir artış yaşayabiliyorken sert düşüşlere de ev sahipliği yapıyor. Risk almayı sevenler ve daha hızlı kazanmak isteyenler için harika bir piyasa ve alternatif diye düşünüyoruz.

Bakın yukarıda sizlere bazı değerler ve oranlar sunduk. Bugüne kadar geleneksel varlıkların grafiklerine göz atarsanız buna benzer tek bir artış olmadığını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi insanlar artık daha kısa süre içerisinde zengin olmak istiyor ve dijital varlıklar da bu konuda öncelikli araçlardan bir tanesidir.

Bitcoin bu varlıkların öncüsü ancak yalnız değil. Ethereum, Dogecoin, Litecoin ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. En azından mercek altına alabilir ve varlıklar hakkında olduğu gibi piyasa hakkında da incelemelerinizi yapabilirsiniz. Ne demek istediğimizi çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu