Altcoin Haberleri

Şubat Ayında Yükseliş Vadeden ilk 5 Kripto Para Birimi Açıklandı

Analistler, Şubat Ayı’nda yükselişe geçecek ve kazandıracak dijital varlıkları açıkladı. Elbette ön görülerden ibaret olan bir liste ve sizinle de paylaşmak istedik.

Ethereum:

An itibarıyla 1.321 Dolar’dan işlem görüyor. 151 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve BTC ile birlikte en kıymeti varlıklardan bir tanesidir. Piyasadaki ikinci büyük kripto para. 2021 yılında ve özellikle Şubat Ayı’nda bu token’in bir tık daha ön plana taşınacağı ifade ediliyor. Takip etmekte fayda var.

Elrond:

ELROND (EGLD) Nedir?
Şubat Ayında Yükseliş Vadeden ilk 5 Kripto Para Birimi Açıklandı 3

An itibarıyla 59.94 Dolar’dan işlem görüyor. 1 milyar dolarlık piyasa değerine sahip durumda. Piyasa değeri baz alındığında küçük bir madeni para da olsa kripto yatırımcıları için önemli bir değer. Şubat Ayı için dikkat çekilen isimlerden biri ve mercek altına almakta fayda var diye düşünüyoruz.

Geçtiğimiz ay büyük bir kıpırdanma yaşandı ve bu kıpırdanmanın Etilerini Şubat Ayı’nda da göreceğiz. En azından analistlerin ön görüleri bu şekilde ve bizler de paylaşmak istedik.

XLM:

Geçerli fiyat an itibarıyla 0.341 Dolar ve piyasa değerine bakıldığında 7.5 milyar dolar gibi bir rakam karşımıza çıkıyor. Stellar, 0.19 ile 0.22 Dolar arası destek bulduğu takdirde yükseliş gerçekleştireceği ön görülen tokenlerden biri. Şubat Ayı bu dijital varlık için de önemli bir dönem olacak ve takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Harici En Önemli 3 Kripto Para Birimi...

SXP:

Swipe Coin (SXP) Nedir? Nasıl Alınır?
Şubat Ayında Yükseliş Vadeden ilk 5 Kripto Para Birimi Açıklandı 4

An itibarıyla 1.32 Dolar’dan işlem görüyor. 99 milyon dolar gibi bir piyasa değerine sahip ve yine kripto para piyasasının kıymetli varlıkları arasında gösteriliyor. Bir sonraki direnç alanına 2.30 Dolar’dan yükseliş kaydetmesi bekleniyor ve Şubat Ayı’nda önemli bir ilerleme kaydedecek.

XVG:

0.01 Dolar geçerli fiyatı ile 269 milyon dolar gibi bir piyasa değerine sahip durumda. Üçüncü yarılanmanın ardından bir yükseliş bekleniyor ve Şubat Ayı da bu yükselişe tanıklık edeceğimiz dönem olacaktır. Takip etmekte fayda var ve az kişinin bildiği tokenlerden biri olduğunu düşünüyoruz. Aslında kıymetli bir yatırıma dönüşebilir ve en azından mercek altına alıp takip etmenizde fayda var.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu