Anasayfa SushiSwap Haberleri SushiSwap (SUSHI) ile İlgili Muhtemel Senaryolara Dikkat!

SushiSwap (SUSHI) ile İlgili Muhtemel Senaryolara Dikkat!

SushiSwap Haberleri

Analist Crispus Nyaga, SushiSwap (SUSHI) fiyatı için muhtemel senaryoları açıkladı. İşte dikkat çeken detaylar…

SushiSwap (SUSHI) ile İlgili Muhtemel Senaryolara Dikkat!

SushiSwap (SUSHI) fiyatı, yatırımcılar dipten satın almaya devam erken harika bir toparlanma yaşadı. SUSHI fiyatı, 11 Mayıs’tan beri kaydedilmiş en yüksek seviye olan 1,5930 dolardan işlem görüyor. Söz konusu fiyat, bu haftaki en düşük seviyesine göre yüzde 52’den fazla değer kazandı. Söz konusu performans, bazı kripto para birimlerinin performansı ile uyumlu oldu. Mesela Gala son 24 saat içerisinde yüzde 76 artış gösterdi. GMT, ApeCoin ve Maker fiyatları da yüzde 70’ten fazla arttı.

SushiSwap, merkeziyetsiz finans sektöründeki en büyük aktörlerden biridir. Zirvedeyken platformun milyarlarca kilitli toplam değeri ve binlerce kullanıcısı vardı. Bununla birlikte, diğer tüm DeFi tokenları gibi Terra (LUNA) ve TerraUSD (UST) fiyatlarındaki çöküşün ardından baskı altında kaldı. Yatırımcılar ABD Merkez Bankası FED’in faiz artırımları konusunda endişelenmeye devam ettikçe SUSHI fiyatı da zorlandı.

Yatırımcılar dipten alım yaparken SUSHI fiyatı toparlanıyor. Başkaları korktuğunda açgözlü olma ve diğerleri açgözlü olduğunda korkma kavramı da vardır. Öte yandan, düşüş trendinin hala bozulmamış olma ihtimali bulunuyor. Bunun dışında tarihsel olarak, ayı piyasası esnasında gerçekleşen ölü kedi sıçraması olarak bilinen bir durum vardı. 

SushiSwap (SUSHI) ile İlgili Muhtemel Senaryolara Dikkat!

İki Senaryo Var!

Günlük grafik, SushiSwap (SUSHI) fiyatının güçlü bir düşüş trendinde olduğunu gösteriyor. Söz konusu fiyat, Mart ayının en düşük seviyesi olan 2,76 dolarlık kritik destek seviyesinin altına geriledi. Şu anda yutan boğa formasyonu gibi bir şey oluşturdu. SUSHI fiyatı kısa ve uzun vadeli hareketli ortalamaların altında kalıyor. 

Analist Crispus Nyaga, SushiSwap (SUSHI) fiyatı için iki muhtemel senaryoyu açıkladı. Birinci senaryoya göre, SUSHI fiyatı yüzde 76 artış gösterebilir ve 2,76 dolarlık direnç seviyesini tekrar test edebilir. İkinci senaryoya göre, ölü kedi sıçraması yaşanıyor olabilir. Bu nedenle SUSHI fiyatı düşebilir ve bu haftanın en düşük seviyesini yeniden test edebilir. 

SushiSwap (SUSHI) ile İlgili Muhtemel Senaryolara Dikkat!

SushiSwap (SUSHI) ile İlgili Muhtemel Senaryolara Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)