Anasayfa Altcoin Haberleri SWEAT Başarılı Olacak mı? 100 Milyonu Geçebilir!

SWEAT Başarılı Olacak mı? 100 Milyonu Geçebilir!

Altcoin Haberleri

Sweatcoin uygulamasının SWEAT tokenı başarılı olacak mı? Uygulamanın kullanıcı sayısı 100 milyonu geçebilir!

SWEAT Başarılı Olacak mı? 100 Milyonu Geçebilir!

Stepn uygulamasının tokenı olan GMT’nin başarısı, “hareket et ve kazan” kripto para birimlerine yönelik önemli bir talep getirdi. GMT, zirvesinde 2,4 milyar doların üstünde bir değere sahip oldu. Stepn, yatırımcılardan milyonlarca dolar topladı. 

Sweatcoin, “hareket et ve kazan” konseptini tanıtan Londra merkezli bir şirketti. Bunun arkasındaki fikir, insanları yürümeye ve egzersiz yapmaya teşvik etmektir. Geliştiriciler, bunu başarmak için GPS konseptlerini içeren bir mobil uygulama oluşturdular. GPS etkinleştirildiğinde şirket, kullanıcıların gerçek adımlarını doğrulayabilir. Daha sonra da kullanıcıları yerel tokenlarla ödüllendirir. 

Şirketin uzun vadeli vizyonu, SWEAT olarak bilinen bir kripto para birimi piyasaya sürmektir. SWEAT piyasaya sürüldüğünde kullanıcıların attığı her adım söz konusu kripto para birimine dönüştürülecek. Kullanıcılar daha sonra onu nakde çevirebilecek. İnternet sitesine göre SWEAT, uygulamaya üye olan belirli kullanıcılara sunulacak. 

SWEAT Başarılı Olacak mı? 100 Milyonu Geçebilir!

Kullanıcı Sayısı 100 Milyonu Geçebilir!

Her şeyin planlandığı gibi gitmesi halinde Token Oluşturma Etkinliği (TGE) bu yıl Temmuz ayında düzenlenecek. GMT’nin başarısına bakıldığında, SWEAT tokenının çok fazla talep görebileceği düşünülüyor.

Sweatcoin ekosisteminin dünya genelinde 76 milyondan fazla kullanıcısı var. Bu sayının önümüzdeki aylarda 100 milyonun üzerine çıkması bekleniyor. Bu, Stepn uygulamasının kullanıcı sayısına kıyasla oldukça yüksektir. Sonuç olarak SWEAT’e daha fazla talep gösterilebilir.

Sweatcoin, yalnızca vücudunuzu hareket ettirerek muhteşem ödüllere sahip olabileceğiniz bir uygulamadır. Söz konusu uygulama, yürüyüş ya da koşu yaparken adımlarınızın takibini yapıyor. Bütün cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Sweatcoin uygulaması, adımlarınızı sayıyor ve size dijital parayla ödeme yapıyor. 

Evinizde ya da dışarıda spor yaptığınızda Sweatcoin uygulaması aktivitelerinizi takip ediyor. Arka planda çalışan Sweatcoin, yalnızca adımlarınızı izliyor. Bu uygulama, sağlığınızı korumanızı sağlayan bir uygulama olarak nitelendiriliyor.

SWEAT Başarılı Olacak mı? 100 Milyonu Geçebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)