Kripto Para Haberleri

Swiss Bank, Kripto Para Ticaretini Başlattı

ABONE OL:

1844 yılında faaliyetlerine başlayan İsviçre menşeli banka, müşterilerine yeni dönemde kripto para alıp satma ayrıcalığı sunacak. Bu gerçekten müthiş bir gelişme ve bu gelişme sayesinde kullanıcılar, bu taleplerine de doğrudan yanıt alabiliyor olacaktır. Bankaların bu tür hamleler yapıyor olması, kripto para piyasasını da olumlu anlamda etkiliyor ve daha fazla insanın kripto para piyasasından haberdar olmasını sağlıyor.

Kripto paraların varlığı artık birçok büyük şirket ve kurum tarafından kabul edilmiş durumda. Banka, an itibarıyla Btc, eth, bch ve XTZ alım ve satımlarında aktif rol oynayacak.

 data-lazy-srcset=

Kripto Paralarınızı Saklayabileceksiniz

Yakın gelecekte bankalar aracılığı ile artık geleneksel varlıklarınızı olduğu gibi dijital varlıklarınızı da saklayabiliyor hale geleceksiniz. Evet yanlış duymadınız! Dünya üzerinde bu konuda adım atan çok sayıda banka var ve kısa bir süre önce bunun haberini de duyurmuştuk. Banka müşterileri, nasıl altın ve dolarlarını bu bankalarda saklayabiliyorsa yeni dönem ile birlikte dijital varlıklarını da saklayabilecek.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Samsung, kripto para cüzdanlarını güvenli hale getirebilir

Geleneksel kurum ve kuruluşların dijital varlıklara bu denli ilgi gösteriyor olması ve müşterilerine de bu konuda hizmet sunuyor olması gerçekten harika bir detay. Yakın gelecekte bu bankaların sayısı artacak ve her zaman dile getirdiğimiz gibi artık milyonlarca insan da kripto paralara daha yakın hale gelecektir.

Kripto Paralara Duyulan güven Artıyor

 data-lazy-srcset=

Bu tür önemli bankaların ve kurum ve kuruluşların kripto paralar ile ilgili ayrıcalıklar ve hizmetler sunması demek tam anlamıyla kripto para varlıklarını daha fazla insanın duyması demektir. Popüler hale gelen varlıklar bu sayede daha faza yatırımcıya ulaşma imkanı elde edecek ve bu da piyasalar için harika bir haber olarak karşımıza çıkıyor.

Swiss Bank, yalnızca bulunduğu ülke için değil, dünya ülkeleri için önem arz eden ve marka değeri taşıyan bankalardan bir tanesidir. Köklü bir kuruluş olmasının yanı sıra aynı zamanda güvenilir de bir isim. Ve bu ismin dijital varlıklar ile ilgili bu tür bir açıklama yapması da tabii ki çok büyük önem arz ediyor olacaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu