Coin Rehberi

SXP Coin Geleceği 2021 – Swipe Coin Alınır mı?

SXP Coin Nedir?

Swipe (SXP) yani SXP Coin itibari paralar ve kripto para birimleri arasında köprü kurmayı hedefleyen bir kripto para birimidir. SXP Coin bunu 3 ürünü ile yapmayı amaçlar: Swipe çok varlıklı mobil cüzdanı, SXP Coin tarafından fonlanan banka kartı ve SXP Coin (SXP).

Swipe cüzdanı SXP Coin eko sisteminde ana erişim noktası görevi görür ve çeşitli varlıkları saklanılmasına ve yönetilmesine olanak sağlar. Ayrıca Swipe cüzdanı 2. ürün olan Swipe banka kartının yönetilmesine yardımcı olarak. Tüm bu eko sistem SXP Coin tarafından desteklenir. SXP Coin Swipe ağının yakıtıdır ve ticari işlem ücretlerini ödemede kullanılır. SXP Coin sahipleri Swipe uygulamasından çeşitli indirimler kazanabilir ve SXP Coin Swipe banka kartı ile itibari para ödemelerinde kullanabilir.

İlginizi ÇekebilirSwipe Coin (SXP) Nedir? Nasıl Alınır?

SXP Coin Yükselir mi?

SXP Coin son günlerde popülerlik kazanan bir kripto para birimidir. SXP Coin fiyatı şu anda 3 Mayıs 2021’de görülen tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %60 geridedir. Bu yüzden Swipe takımının başarılı adımlar atması ile adını duyurması SXP Coin fiyatının da yükselebileceği anlamına geliyor.

SXP Coin

SXP Coin Kime Ait?

SXP Coin kurucusu en eski Bitcoin yatırımcılarından biri olan ve aynı zamanda çeşitli varlık start up’larına sahip Joselito Lizarondo tarafından yaratılmıştır. 2020 Temmuz ayında Swipe platformu kripto para borsası Binance tarafından satın alınmıştır Böylece SXP Coin Binance’a yani Binance kurucusu Changpeng Zhao’ya aittir. Yine de Swipe kurucusu Joselito Lizarondo, Swipe’ın CEO’su olarak görev yapmaktadır. Joselito Lizarondo’ya ek olarak Swipe COO’su eski Vibial Group kurucusu John Khenneth’dir.

1 SXP Coin Kaç TL?

SXP Coin şu anda 19.56 Türk lirasından işlem görmektedir. SXP Coin bu fiyatlanma ile ucuz altcoinlerden biridir. Düşük fiyatı ve gerçek dünyada sunduğu kullanım alanları sayesinde SXP Coin tüccarlar, yatırımcılar ve diğer kullanıcılar arasında sıklıkla tercih edilmektedir.

Swipe Ne İşe Yarar?

SXP Coin, Swipe eko sisteminde kullanılır. SXP Coin buna ek olarak, kullanıcılarının hem kripto para birimleri hem de itibari para birimleri üzerinde bir mobil uygulama aracılığıyla full kontrole sahip olmalarına yarar. Son olarak SXP Coin desteklenen kripto para birimi banka kartlarında kullanılabilir.

Swipe Coin Nereden Alınır?

SXP Coin, çoğu kripto para birimi borsasın satın alınabilir. Bu borsalar arasında Binance, Bithumb, KuCoin, FTX, Gate.io, Uniswap (V2), Bittrex, Poloniex, WazirX gibi önde gelen borsalar yer almaktadır. En yüksek hacmine sahip SXP Coin borsası şu anda Binance’dır.

İlginizi ÇekebilirSwipe (SXP) Coin Fiyat Analizi: Yüzde 12 Yükseldi

SXP Coin Neden Yükseliyor?

SXP Coin neden yükseliyor? SXP Coin yükselişin arkasında Swipe platformunun başarılı yöntemi yer almaktadır. Swipe platformunun son zamanlarda kurduğu ortaklıkları, SXP Coin’in çeşitli yerlere kullanımının entegre edilmesi ve SXP Coin’in en sevilen altcoinlerden birisi olması yatmaktadır. Ayrıca SXP Coin fiyatı lider kripto para birimi Bitcoin’in yükselmesinden de güç almıştır.

SXP Coin Geleceği 2021

SXP Coin geleceği açık bir koinidir. SXP Coin özellikle itibari paralar ve kripto para birimleri arasında bir köprü olduğundan ve buna ek olarak Swipe eko sistemi çok geniş olduğundan gelecek vaat ediyor. Swipe geliştirici ve yönetici takımının da ileride aynı başarıya sahip olması SXP Coin geleceğini başarılı bir hale getiriyor.

SXP Coin Grafiği

Haftalık SXP Coin grafiği aşağıdaki gibidir. SXP Coin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini mor çizgi ile görebilirsiniz. SXP Coin bu rekor seviyeye 3 Mayıs 2021’de ulaşmıştır ve şu anda bu seviyenin yaklaşık %60 altında işlem görmektedir.

SXP Coin Ne Zaman Çıktı?

SXP Coin çıkış tarihi 2019’a kadar gitmektedir. Yine de Swipe platformu 2020 yılında kripto para borsa platformu Binance tarafından satın alınmıştır. Bu yüzden aslında SXP Coin’in asıl çıkış tarihi 2020 Temmuz ayıdır.

SXP Coin Yorumları

SXP Coin tüccarlar arasında son derece sevilen bir kripto para birimidir. En çok okunan SXP Coin yorumları aşağıdaki gibidir:

SXP’yi Binance’a ilk kez geldiğinde almıştım o zamanlar çok yüklü bir alım yapınca ve satamayınca elimde kaldı. Bekledim ve bu yıl fiyat 5 doların üzerine çıkınca baya bir kar ettim.

SXP coin sürekli olarak ticaret ettiğim bir kripto para oldu. Son zamanlarda SXP alıp satıyorum. Çok fazla kar edemesem de günlük olarak bana yetecek miktarda para kazanıyorum.

Swipe ekosistemini okuduktan sonra SXP’ye adeta sardım. Başarılı bir projeye benziyor, e nasılsa arkasında Binance var. Uzun vade düşünenler için şu anki fiyatlar bence süper. Binance ve Swipe ortaklılıklarını genişletir ve beraber bir kart çıkarırsa SXP fiyatını durduramazsınız.

SXP Coin Hangi Borsalarda Var?

SXP Coin güncel olarka çoğu kripto para borsasında işlem görmektedir. Binance, Bithumb, KuCoin, FTX, Gate.io, Uniswap (V2) ve Bittrex gibi lider kripto para borsalarından SXP Coin alıp satabilirsiniz. En yüksek ticaret hacmine sahip borsa ise Binance’dır.

SXP Coin Gelecekte Ne Olur?

SXP Coin’in geleceği parlaktır. Swipe platformunun arkasındaki Joselito Lizarondo ve Changpeng Zhao sayesinden SXP Coin başarılı bir proje olma potansiyeline sahip. Ayrıca SXP Coin, Swipe eko sisteminin ana parasıdır ve böylece Swipe platformunun her alanında kullanılır. Swipe kartının dünya genelinde büyük bir benimsenmeye ulaşması muhtemeldir. Bu açılardan SXP Coin’in geleceği parlaktır.

SXP

SXP Coin Yükselir mi?

SXP Coin fiyatı şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin %60 altındadır. Ayrıca SXP Coin şu anda 2.26 dolardan işlem görüyor ve böylece düşük, makul fiyatlı altcoinlerden biridir. Swipe ekosisteminin ya da Binance ekosisteminin büyümesi ile SXP Coin fiyatı da keskin bir şekilde artabilir.

Swipe Coin (SXP) En Yüksek Kaçı Gördü?

SXP Coin’in en yüksek fiyatı 3 Mayıs 2021’de kaydedildi. 3 Maysı 202021’de SXP Coin 5.87 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu kırdı. Yine de SXP Coin fiyatı şu anda bu seviyenin yaklaşık %60 altında işlem görüyor.

SXP Coin Alınır mı?

SXP Coin gelecek vaat eden ve gerçek dünya da kullanım alanı olan bir kripto paradır. Bu açıdan bakıldığında SXP Coin satın almak yatırımcıların ne tür bir yatırım yapmak istediğine bakar. SXP Coin geleceği parlak olduğundan uzun vadeli bir yatırım düşünebilirsiniz. Ya da SXP Coin, hakkında fiyatı artıracak bir haber duyduysanız kısa vadeli olarak SXP Coin yatırımı yapabilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 7 Puan: 4.3]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu