Coin Rehberi

Synthetix (SNX) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Synthetix (SNX) çok çeşitli kripto para ve kripto para harici varlıklara blok zincir üzerinde maruz kalma imkânı sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür. Synthetix (SNX), Ethereum (ETH) blok zincirine dayalıdır ve kullanıcılara oldukça likit sentetik varlıklara (synths olarak adlandırılır) erişim sağlar. Synth’ler, birinin varlığı doğrudan elinde tutmasına gerek kalmadan dayanak varlığın getirilerini izler ve sağlar.

Synthetix (SNX) platformu daha sağlam bir finansal piyasaya erişim sağlamayı hedefliyor. Blockchain dışı varlıkları kripto para alanını getirerek bu sektörü genişletmeyi amaçlıyor.

İlgili İçerik: Synthetix (SNX) Nedir, Nasıl Alınır?

Synthetix (SNX) Hangi Ülkenin?

Synthetix (SNX)

Synthetix (SNX) herhangi bir ülke ya da hükumet tarafından kurulmamış ya da fonlanmamıştır. Synthetix (SNX) arkasındaki geliştirici takımı tamamen halka açıktır ve bu kişiler hiçbir ülkeye bağlı değildir. Böylece, Synthetix (SNX) hiçbir ülkenin değildir. Ayrıca Synthetix (SNX) protokolünün merkezi yoktur.

Synthetix (SNX) Sahibi Kim?

Synthetix (SNX), ilk olarak Havven (HAV) adı altında Kain Warwick tarafından başlatıldı. Yaklaşık bir yıl sonra şirket, Synthetix (SNX) olarak yeniden markalandı. Kain Warwick, Synthetix’in kurucusu ve blueshyft perakende ağında bağımsız yönetim kurulu üyesidir. Synthetix’i kurmadan önce Kain Warwick, birkaç başka kripto para birimi projesinde çalıştı. Ayrıca Avustralya’ya özel bir canlı müzayede sitesi olan Pouncer’ı kurdu.

İlgili İçerik: Synthetix (SNX) Hangi Borsalarda Var?

Synthetix (SNX) CEO’su Peter McKean, yazılım geliştirmede yirmi yılı aşkın deneyime sahiptir. Daha önce ICL Fujitsu’da programcı olarak çalışmıştır. Synthetix’in COO’su Jordan Momtazi blockchain, kripto para birimi, dijital ödemeler ve e-ticaret sistemlerinde birkaç yıllık deneyime sahip bir iş stratejisti, pazar analisti ve satış lideridir. Synthetix (SNX) CTO’su olan Justin J. Moses, MongoDB’de mühendislik direktörü ve Lab49’da mühendislik uygulama başkan yardımcısıydı. Ayrıca Pouncer’ın kurucu ortağıdır.

snx

Synthetix (SNX) Ne Zaman Çıktı?

Synthetix (SNX) ilk olarak Eylül 2017’de piyasa sürüldü. Synthetix (SNX) kurucusu Kain Warwick Synthetix (SNX) için en büyük güncellemelerden birinin bu sene 26 Temmuz’da gerçekleşeceğini açıkladı. 26 Temmuz 2021’de Synthetix (SNX) ağı uzun zamandır beklenen Ethereum katman 2 ölçeklendirme güncellemesini gerçekleştirdi. Bu gelişme sayesinde ağdaki işlem hızı ve sayısı arttı, işlem ücretleri azaldı.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün