Coin Rehberi

Synthetix (SNX) Nedir, Nasıl Alınır?

SNX, Ethereum üzerinde işlem görmeye devam eden tüm ürünlerin ticaretini daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde sağlayan likidite protokolü olarak tanımlanıyor. Her varlık, aslında harici bir varlığın değerini takibe alan bir ERC 20 tokeni olarak biliniyor.

Synthetix’in en büyük amaçlarından bir tanesi ise gerçek bir bilgi merkezi olmak ve bu hedeflerine de yavaş yavaş ulaştıklarını ifade etmekte fayda var.

SNX, kullanıcılarına, merkezi olmayan bir borsa deneyimi sunuyor ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getirdiklerini net bir biçimde görebiliyoruz. Platformun yatırımcılar ile buluşturduğu borsada, sonsuz bir likidite avantajı mevcut ve bu da aslında onları daha tercih edilir ve daha güvenilir hale getiriyor diyebiliriz.

P2C algoritmasını tercih eden ve bu algoritma ile çalışan borsa, işlemlerinizi hızlı gerçekleştirmenin yanı sıra daha kolay bir şekilde çözüm üretmenize de yardımcı oluyor.

Synthetix (SNX) Ne İşe Yarar?

Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu platformun gerçek amacı, güçlü ve güvenilir bir bilgi merkezine dönüşebilmek ve bunu da başardıklarını düşünüyoruz. İşlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde halledebilmeniz adına büyük bir avantaj sağlıyor ve sınırsız likidite havuzu ile birlikte aslında güven tazeliyor da diyebiliriz.

Synthetix (SNX)
Synthetix (SNX) Nedir, Nasıl Alınır? - Koinbox.net

Synthetix (SNX) Nereden Alınır?

Türkçe dil desteği sunuyor olmasının yanı sıra bir de kimlik onayı gerektirmeyen işlem avantajı ile birlikte Binance, öncelikli borsa tercihimiz olacaktır. Snx satın almak ve daha hızlı işlem yapmak adına sizler de Binance hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Henüz bir hesap sahibi değilseniz eğer hemen şimdi hesap oluşturabilir ve yatırımlarınızdan sonra alım işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Synthetix (SNX) Nasıl Alınır?

Binance hesaplarınıza Türk Lirası varlığı yükleyerek ilk adımı atabilirsiniz. Ardından usdt alımı yapmanız gerekiyor ve devamında USDT/SNX işlem çifti ile birlikte sizler de sorunsuz ve hızlı bir şekilde SNX alımı yapabiliyorsunuz.

Synthetix (SNX) Kurucusu Kim?

Kain Warwick, kurucu isim olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca SNX piyasa çıkmadan önce de Avustralya’da en büyük kripto para birimi ödeme merkezi kurduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Bu piyasaya hakim bir isim.

Synthetix (SNX) Neden Artıyor?

1 yılda %5000 değer kazanan ve az bilinen bir alt coinden söz edeceğiz. Snx, bu ana kadar gerçekten az biliniyor ve hatta tercih edilmiyordu. Fakat bu yükseliş ile birlikte çok sayıda yatırımcı kazandı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı diyebiliriz.

Hisse senetleri, kripto para ve emtialar ile birlikte birçok farklı varlığa yatırım yapabilmenizi mümkün hale getiren bir ticaret platformu ve sahip olun dijital varlık da aldığı destek ve yatırımlar ile birlikte yükselişini sürdürüyor.

2020 yılına damga vuran alt coin, 2021 yılında da yükselişine devam edecek gibi görünüyor ve an itibarıyla analistlerin ön görüleri ve tahminleri de bu şekilde karşımıza çıkıyor.

Synthetix 1 Yılda %5000 Değer Kazandı

Analistler bunu ön görebilmiş değildi ve hatta bazı analistlerin gündemine bile almadığı bir alt coinden söz ediyoruz. Fakat 2020 yılını geride bıraktığımızda grafiğin muazzam bir ivme ile yükselişe geçtiğini görebiliyoruz. 1 yıl içerisinde %5000’lik değer kazanması gerçekten müthiş bir başarı.

An itibarıyla alt coin piyasasında gerçekten kıymetli ve özel bir yere sahip durumda. Henüz tanışma şansınız olmadıysa eğer sizler de incelemelerinizi yapabilirsiniz. 18.000 dolar olan işlem hacminin bu süre zarfında 11 milyon dolar’a çıkması da yatırımcıları harekete geçirdi.

Synthetix (SNX)
Synthetix (SNX) Nedir, Nasıl Alınır? - Koinbox.net

Synthetix (SNX) Fiyatı

Türk Lirası

Synthetix (SNC) Piyasa Değeri

dolar piyasa değeri ile ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu bir kez daha görebiliyoruz.

1 Synthetix (SNX) Kaç TL?

Lira.

1 Synthetix (SNX) Kaç Dolar?

Dolar.

Synthetix (SNX) Yükselir mi?

2020 Aralık ayında fiyatını ikiye katlayan ve bu yükseliş sonrası düşüşe geçen Snc, bu hafta elde ettiği yükseliş ile birlikte bir kez daha kazandırmayı başardı. Alım yapmak için doğru zaman olduğunu düşünmüyoruz ve yatırımcıların, yakın zamanda gerçekleşecek düşüşü beklemeleri daha doğru ve mantıklı bir hamle olacaktır.

Synthetix (SNX) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Mining işlemi için tercih edebileceğiniz bir dijital varlık değildir.

Synthetix (SNX) Geleceği

Yakın geçmişe bakıldığında yatırımcıların ve analistlerin pek ilgilenmediği bir dijital varlık ile karşı karşıya geliyoruz. Fakat kısa süre içerisinde kendi rekorunu kırması ve Aralık Ayı başarısı ile birlikte çok sayıda yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı diyebiliriz. Kesinlikle geleceği olan bir dijital varlık ve ilerleyen yıllarda da bu ismi çok sık duyacağımızı düşünüyoruz.

Synthetix (SNX) Twitter Adresi

Token hakkında tüm gelişmeleri anlık takip etmek ve gerçek bilgi kaynağına daha hızlı bir şekilde ulaşmak adına sizler de resmi Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz. https://twitter.com/synthetix_io bağlantısını kullanabilir ve bu adrese erişim sağlayabilirsiniz.

Synthetix (SNX)
Synthetix (SNX) Nedir, Nasıl Alınır? - Koinbox.net

Synthetix (SNX) Analist Yorumları

Günlük grafiğe baktığımızda birim zamandaki fiyat yükselişinin çok fazla olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Birçok coin gibi 2019 yılında dip yaptığı gerçeğini de unutmamak gerekiyor. 0.40 Dolar gibi bir fiyat karşımıza çıkarken an itibarıyla 14 Dolar’ı görmüş durumda. Yükselişine güvenli bir şekilde devam ediyor ve yatırımcılar için de gayet dikkat çekici bir dijital varlık haline geldi.

Düşüş başladığında alım yapılabilir ve uzun vadede kazandıracak bir dijital varlık olduğunu ön görüyoruz.

Synthetix (SNX) Ne Zaman Çıktı?

2019 Aralık ayı’nda piyasadaki yerini alan Snc, kısa süre içerisinde tüm borsalarda listelendi ve bu listeleme ile birlikte değeri de yine kısa süre içerisinde arttı. Güvenilir ve geleceği olan dijital varlıklardan biri ve sürekli olarak yatırım alıyor. Synthetix Network bünyesinde çalışmalarına devam edilen token, şimdilerde büyük bir yükseliş kaydediyor ve bu da yatırımcılar için güzel bir haber.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün