Anasayfa Altcoin Tahminler Dudak Uçuklattı: Shiba Inu Yüzde 600 Artabilir mi?

Tahminler Dudak Uçuklattı: Shiba Inu Yüzde 600 Artabilir mi?

Altcoin

Shiba Inu 2023'ün başından bu yana neredeyse %13 oranında değer kaybetti. Peki analistler 2025 yılı için SHIB cephesinde ne öngörüyor?

Tahminler Dudak Uçuklattı: Shiba Inu Yüzde 600 Artabilir mi?

2023'ün başından bu yana Shiba Inu (SHIB) neredeyse %13 oranında düşüş yaşadı. Popüler köpek temalı meme coin, merakla beklenen Shibarium katman-2 (L2) ağının lansmanına rağmen bu yıl ivme kazanmakta zorlanıyor. 

Üstelik token, Ekim 2021'de ulaştığı tüm zamanların 0,00008616 dolarından %91,9'un üzerinde düşüş yaşadı. Ancak bazı analistler Dogecoin'in (DOGE) rakibinin 2025'te bir boğa koşusu görebileceğini öngörüyor.

Tahminler Dudak Uçuklattı: Shiba Inu Yüzde 600 Artabilir mi?

Analistler 2025 Yılında SHIB İçin Ne Öngörüyor?

Finder'ın analist paneline göre Shiba Inu (SHIB), iki yıl içinde beşinci sıfırını silebilir ve virgülden sonra dört sıfırla işlem yapabilir. Dolayısıyla Shiba Inu (SHIB), 2025 yılına kadar yavaş yavaş ivme kazanıp hız kazanabilir. Finder'a göre Shiba Inu (SHIB), 2025 yılına kadar mevcut seviyelerden yaklaşık %605'lik bir büyüme ile 0,00004930$ fiyatına ulaşabilir.

Bugün Shiba Inu (SHIB) 1.000$ yatırım yapacak olsaydınız, 2025 yılına kadar potansiyel olarak yaklaşık 7.000$'a dönüşebilir. Bununla birlikte, analistlerden oluşan ekip Shiba Inu'nun (SHIB) yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerine çıkmasını beklemiyor.

Tahminler Dudak Uçuklattı: Shiba Inu Yüzde 600 Artabilir mi?

Ayrıca Shiba Inu (SHIB) 2025'te %600 oranında toparlanıp toparlanmayacağı da tartışmalı. Projenin benimsenmesinde bir artışa ihtiyaç duyulurken aynı zamanda yanıklarının da artması gerekecek. Ekip, her yıl trilyonlarca token yakacağı söylenen yeni bir yakma mekanizmasının tanıtımını yaptı. Ancak bu yeni yakma mekanizmasının ne zaman devreye gireceğini bilmiyoruz.

Üstelik bu yılın başındaki Shibarium lansmanı SHIB'in fiyatına pek bir katkı sağlamadı. Birçoğu bunun meme coin için yeni bir boğa koşusunu tetikleyeceğinden umutluydu, ancak durum böyle değildi. Daha büyük kripto piyasası olmadan Shiba Inu'nun (SHIB) güçlü bir şekilde toparlanması pek mümkün değil. Ancak uzmanlar, 2025'te SHIB fiyatlarının daha da yükselebileceği bir kripto boğa koşusu bekliyor.

Tahminler Dudak Uçuklattı: Shiba Inu Yüzde 600 Artabilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shiba Inu Ekosisteminin Yeni Harikası: Shibarium Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
ShibaSwap Ekosisteminin Yol Göstericisi Olan ''BONE'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar