Kripto Para Haberleri

Tarihi Listelemeye Hazır Olun!

Dünyanın en büyük ve en güçlü kripto para borsalarından biri olan Coinbase, halka arz ediliyor! Halka açılan en büyük ve ilk kripto para borsası olarak tarihe geçeceğini de duyurmak isteriz. Yatırımcılar ve piyasaya yeni adım atacak olanlar için bu borsaların ve varlıkların güvensiz olduğunu biliyoruz. Resmiyetin olmaması ve benzer sorunlar nedeniyle insanlar büyük bir endişeye sahip.

Coinbase bu endişe durumunu ortadan kaldırmak adına büyük bir hamle yapmaya hazırlanıyor ve az önce de dile getirdiğimiz gibi bu bir ilk olacak. Güvensizlik ile gölgelenen sektörü belki de bu hamle ile birlikte çok daha güvenilir ve aynı zamanda tercih edilir hale getirecektir. Aslında hedefledikleri de tam olarak budur ve bize soracak olursanız eğer bu konuda fazlasıyla başarılı olacaklarını düşünüyoruz.

Coinbase, yaklaşık olarak 50 kripto para birimi listeliyor ve dünya üzerindeki diğer kripto para borsalarına kıyasla bu rakamın bir hayli fazla olduğunu da unutmamak gerekiyor. 14 Nisan Çarşamba günü Nasdaq’ta 90 milyar dolar’ı aşkın bir değerleme ile listeleme yapılacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin analisti: Bitcoin 50.000 dolar olacak
Coinbase, 355 Milyar Dolarlık İşlem Hacmini Duyurdu
Tarihi Listelemeye Hazır Olun! 2

Bir İlki Başaracaklar

Şirket, ilk halka arz durumunda yeni hisse çıkarmayacağını duyurdu. Bunun yanında şöyle bir bilgi mevcut. Hisselerini direkt olarak kotasyon yolu ile satışa sunmayı hedefliyor ve resmiyet kazanan bir haber olarak siz değerli yatırımcılar ile de bu detayı paylaşmak istedik. Halk arz dosyalarına bağlı olarak 114.9 milyon hisseyi doğrudan halka satmayı planlıyorlar.

Spotify da buna benzer bir çalışmaya imza atmış ve onlar da bir ilki gerçekleştirmişti. Kripto para borsası Coinbase’in bu hamlesi gerçekten dikkat çekici ve yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi yatırımcılara da güven aşılayacak önemli bir durum.

Gelişmeler var olduğu takdirde yine bu sayfa aracılığı ile siz değerleri yatırımcılara aktarmaya gayret ediyor olacağız. Coinbase’in hamlesi diğer borsalar tarafından nasıl karşılanacak bilinmez ancak her açıdan olumlu bir gelişme olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor ve bu gerçek birçokları için güven unsurunu da bir adım öne taşıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu