Anasayfa Sektörel Taylor Swift'in Turne Filmi için Biletler Kripto ile Alınabilecek!

Taylor Swift'in Turne Filmi için Biletler Kripto ile Alınabilecek!

Sektörel

BitPay, Taylor Swift'in turne filmi için kripto para ödemelerini etkinleştirdi.

Taylor Swift'in Turne Filmi için Biletler Kripto ile Alınabilecek!

Aynı zamanda kripto meraklısı olan Taylor Swift hayranları, artık merakla beklenen "Taylor Swift: The Eras Tour" filminin biletlerini Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi çeşitli kripto para birimleri kullanarak satın alabilirler.

Bugün dünya çapında vizyona girecek olan film, şimdiden 100 milyon dolar gibi etkileyici bir ön satış rakamına ulaşarak gişe rekorları kıran bir gala için zemin hazırladı.

Önde gelen bir kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı olan BitPay, Cuma günü X (eski adıyla Twitter) üzerinden yaptığı açıklamada, filmin kripto bağlantısını mümkün kılacağını söyledi.

BitPay, daha önce sinema zinciri AMC ile ortaklık kurarak sinema biletleri için sorunsuz kripto para ödemeleri yapılmasını sağlamıştı.

Bu ödeme seçeneğinden yararlanmak için hayranlar, AMC web sitesini ziyaret edebilir veya mobil uygulamayı kullanabilir ve ödeme sırasında BitPay'i seçebilirler.

Müşteriler; Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Shiba Inu'nun yanı sıra Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve XRP ile de bilet satın alabilirler. 

AMC, "Eras" filminin yolculuğunda önemli bir rol oynadı ve filmin sinemalarında gösterime girmesi için doğrudan Taylor Swift ile görüşerek çığır açan bir hamle yaptı. AMC, film dağıtımında yer alan geleneksel Hollywood stüdyolarını atlayarak özel bir anlaşma sağladı. 

Sonuç olarak Swift, bilet satış gelirlerinin yüzde 57'si gibi eğlence sektöründe nadiren görülen önemli bir pay alacak. 

Taylor Swift'in Turne Filmi için Biletler Kripto ile Alınabilecek!

Sinema Gişelerine Yeni Bir Soluk Getirebilir

Filmin gösterime girmesinin, Hollywood yazar ve oyuncu birliklerinin grevleri nedeniyle zor günler geçiren sinema gişelerine yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.

Temmuz ayında "Barbie" ve "Oppenheimer" filmlerinin başarılı bir şekilde gösterime girmesinden bu yana sinemalara katılım önemli ölçüde azaldı.

"Eras "ın yarattığı heyecanla birlikte sektörün önde gelenleri, filmin geniş bir izleyici kitlesinin ilgisini çekeceğini ve gişeyi yeniden canlandıracağını umuyor.

Önemli sayıda "Eras" bilet alıcısının kripto ödemelerini tercih etmesi, filmin benzersiz dağıtım düzeni dolayısıyla ilgi çekici bir senaryoya yol açabilir.

Kaynak: Cryptonews

Taylor Swift'in Turne Filmi için Biletler Kripto ile Alınabilecek! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar