Genel

TEB Tahsilat Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

ABONE OL:

Türk ekonomi Bankası, ödemelerini düzenli yapmayan müşterileri için tahsilat merkezi yönlendirmesini tercih ediyor. Ödemeleriniz tahsilat merkezine devrediliyor ve takibi de yine bu kuruluş tarafından yapılıyor. İletişim birimi kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçerek söz alıyor. Yani şu tarihlerde ve şu saatte ödeme yapmanız gerekiyor şeklinde bir uyarı alabiliyorsunuz.

Geciken ödemeler ya da taksitler için tahsilat merkezi ile görüşmek durumundasınız. İlgili numara ise 0216 645 9545 olarak karşımıza çıkıyor. Hafta sonu ne yazık ki hizmet vermiyorlar ve bilgi edinmek isterseniz eğer hafta içi arama yapabilirsiniz.

TEB Tahsilat Merkezi Nedir?

Kredi, kredi kartı taksidi ya da bankaya olan diğer borçlarınızı geciktirdiğiniz takdirde size verilen bir süre var. Bu süreyi aştığınız takdirde ödemelerinizin takibi tahsilat merkezi tarafından yapılıyor ve sık sık telefon ile aranarak sizlere gerekli bilgi veriliyor. Tahsilat merkezi ile muhatap olmanız sıkıntılı bir süreci de beraberinde getirecektir.

Ödemelerinizi geciktirmediğiniz takdirde bu birim ile iletişimde olmanıza gerek yok. Yapılandırma işlemleri ya da süre talep etme durumu da yine bu birim ile yapacağınız görüşmeler sonucunda netleşiyor. Ödemelerinizi düzenli olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz ve bu sayede başınız herhangi bir şekilde ağrımamış olacaktır.

TEB Tahsilat Merkezi Ne İşe Yarar?

Ödemesini geciktiren ve bankaya borçlu olan müşterileri düzenli olarak aramak ve borçları hakkında bilgi vermek adına görev yapan bir oluşumdan söz ediyoruz. Bu oluşum, ödemelerin takibini yapıyor ve aslında sizlere bir süre veriyor. Bu süreyi aştığınız takdirde idari takip için harekete geçilecektir ve bu da lehinize bir durum olmayacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kuveyt Türk IBAN ve Hesap No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

TEB, ödemeler konusunda gayet esnek bir tavra sahip ve aslında borçlarınızı da uzunca bir süre bekletiyor. Fakat size verilen süreyi abartılı bir şekilde aştığınızda ne yazık ki tahsilat birimi devreye girecek ve en kısa süre içerisine ödeme yapmanızı isteyecektir.

TEB Tahsilat Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

TEB tahsilat merkezi, çağrı merkezi ekibinden bağımsız çalışıyor. Zaten iletişim numaralarını verdiğimizde bunu sizler de fark ediyor olacaksınız. 0216 645 9545 numaralı telefonu kullanarak sizler de irtibata geçebilir ve varsa sorularınızı doğrudan bu ekibe iletebilirsiniz.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi hafta sonu hizmet vermiyorlar. Bilgi almak ve sorularınıza yanıt bulmak adına sizler de hafta içi mesai saatleri içerisinde ekip ile görüşme sağlayabilir ve soru işaretlerinizden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacaklarını da belirtmek isteriz.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direkt Bağlanma

TEB bu konuda gerçekten kusursuz bir firma ve sizlere herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşatmıyor. 0850 200 0 666 numaralı çağrı merkezi hattını kullanarak sizler de ekibe ulaşabilir ve sorularınıza hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz. Çağrı merkezi personeli hafta sonu da hizmet veriyor ve iletişim kurma konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı da kesinlikle düşünmüyoruz.

Numarayı tuşladığınızda otomatik yanıt sistemi sizlere menüleri tanıtıyor ve bu esnada sesli olarak ‘’Müşteri temsilcisi’’ demeniz yeterli olacaktır. Bu sayede sizler de doğrudan personele ulaşacak ve görüşmelerinizi yapabileceksiniz. Cepteteb müşterileri için de aynı durum geçerlidir ve çağrı merkezi sisteminde zaman kaybı yaşamayacağınızı söylemek mümkün.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Akbank IBAN ve Hesap No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

TEB Tahsilat Merkezi POS Destek Numarası

0216 635 65 12 numaralı telefonu tuşlayarak sizler de pos ve provizyon işlemlerinize dair soru ve sorunlarınızı anında paylaşabiliyor ve yanıt alabiliyorsunuz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde aktif olarak görev yapan çağrı merkezi ekibi sizleri karşılamak adına hazır bulunuyor. Dilerseniz şikayetlerinizi de bu ekibe aktarabiliyorsunuz.

TEB, tahsilat merkezini ayrı bir birim olarak kullanıyor ve az önce de bahsettiğimiz gibi çağrı merkezi dışında bir oluşumdur. Pos destek birimi de bu birim bünyesinde çalışmalarına devam ediyor. Soru ve sorumlarınızı birim ile paylaşabilirsiniz ve hafta içi erişim sağlayabiliyorsunuz.

TEB Tahsilat Merkezi Şikayetleri

Ödemelerimi düzenli yapıyorum fakat borcum tahsilat merkezine devredilmiş… Ödemelerimi aksatmadım fakat tahsilat merkezi tarafından sık sık rahatsız ediliyorum… bu tür sorunlarınızı sizler de çağrı merkezi çalışanlarına iletebilirsiniz. Sistemsel bir hata varsa eğer en hızlı şekilde düzeltiyor ve sorunu çözüyorlar. Endişe edeceğiniz bir durum söz konusu değildir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi müşteri memnuniyeti banka için büyük önem arz ediyor ve sorunlarınızı çözmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar. Sizler de çağrı merkezi çalışanları ile yapacağınız görüşme neticesinde ödemelerinizi tahsilat merkezi takibinden çıkartabilirsiniz. Ya da dilerseniz size en yakın şubeyi ziyaret ederek de konu hakkında yardım ve bilgi edinebilirsiniz.

TEB Tahsilat Merkezi İletişim Numarası

Ödemeler düzenli bir şekilde yapılmadığı takdirde ne yazık ki takip süreci başlatılıyor ve tahsilat merkezi devreye giriyor. 0216 645 9545 numaralı telefonu kullanarak sizler de tahsilat merkezine kısa süre içerisinde erişim sağlayacak ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt almış olacaksınız. Ödemelerinizi düzenli yapmanızı tavsiye ediyoruz çünkü gecikme durumunda bankalar çok daha acımasız olabiliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Türkiye’deki Özel Bankalar Nelerdir?

Sorun yaşamamak adına ödemelerinizi aksatmamanız kesinlikle lehinize olacaktır. Aslında tahsilat merkezi de yapılandırma ve borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödeme adına sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Dilerseniz taksit yaparak borcunuzu bölebilir ve ödeme kolaylığı ile birlikte daha sağlıklı bir sürece imza atabilirsiniz.

TEB Avukatlık Bürosu

Kredi kartınızın asgarisini 3 ay boyunca ödemediğiniz takdirde tahsilat merkezi ile irtibat halinde olmak durumunda kalıyorsunuz. Devamında ödeme yapılmadığı takdirde ne yazık ki teb avukatlık bürosu devreye giriyor ve daha sıkıntılı bir süreç karşınıza çıkıyor.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi TEB, bu tür konularda en ılımlı firmalardan bir tanesidir. Sorunun büyümemesi adına taksitlendirme konusunda da sizlere yardımcı oluyor ancak sonuç alınamadığı takdirde ne yazık ki avukatlık bürosu devreye giriyor.

TEB Genel Müdürlük Şikayet

Genel müdürlük ile ilgili herhangi bir sorun ya da şikayet yaşıyorsanız eğer sizler de şikayetvar tarzı adresleri ziyaret ederek şikayetlerinizi hemen şimdi oluşturabilirsiniz. Personel kadrosu ve üst düzey yetkili ekip en hızlı şekilde sizinle iletişime geçiyor ve sorunu çözmek adına elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyor.

Türk Ekonomi Bankası TEB Online Tahsilat Sistemi

Birçok banka gibi Türk Ekonomi Bankası da online tahsilat konusunda gayet başarılı. Yapılandırılmış borçlarınızı mobil şube ya da internet bankacılığı gibi alternatif kanallar ile ödeyebiliyorsunuz. Bu aşamada sorun yaşamayacaksınız ve güvenlik açısından da kusursuz bir süreç karşınıza çıkıyor olacaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu