Anasayfa Altcoin Tecrübeli İsim Açıkladı: Bu Altcoin'i Satıp Ethereum Alıyor!

Tecrübeli İsim Açıkladı: Bu Altcoin'i Satıp Ethereum Alıyor!

Altcoin

BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, Solana (SOL) varlıklarını satarak Ethereum (ETH) satın aldığını ifade etti.

Tecrübeli İsim Açıkladı: Bu Altcoin'i Satıp Ethereum Alıyor!

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, yakın zamanda Solana ve Ethereum hakkındaki yorumlarıyla dijital varlık alanında ses getirdi. Hayes, yatırımlardaki stratejik değişimini açıklamak için X üzerinden paylaşımda bulundu.

Arthur Hayes Ethereum'a Yöneldi

BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, yatırım kararlarıyla kripto para topluluğunu şaşkınlığa uğrattı. Hayes, "meditasyon" sırasında ilahi bir "mesaj" aldığını "itiraf etti". Bu mesaj, onu Solana (SOL) ile yollarını ayırmaya ve Ethereum'a (ETH) daha fazla yatırım yaparak "Archangel Vitalik" veya Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin'i kucaklamaya çağırdı.

Bu arada Hayes, bunun Solana'yı terk edip daha fazla Ethereum biriktirmesine yol açtığını belirtti. Hayes, ayrıca Ethereum fiyatının 5.000 dolar seviyesine ulaşacağını söyleyerek cesur bir tahminde bulundu.

Söz konusu ismin hamlesi, Solana'nın piyasadaki dikkate değer yükselişiyle aynı zamana denk geldi. SOL, yakın zamanda 100 dolarlık dönüm noktasına doğru tırmanışa geçti ve BNB'yi geçerek kripto sıralamasında 4'üncü sırayı aldı.

ETH ve SOL Fiyat Karşılaştırması

Tecrübeli İsim Açıkladı: Bu Altcoin'i Satıp Ethereum Alıyor!

Kripto para piyasası, bugün yükseliş ivmesine tanık oldu. Ethereum fiyatı, yazının yazıldığı an itibarıyla yüzde 2,87 artışla 2,259 dolara yükseldi ve işlem hacmi son 24 saatte yüzde 0,53 artışla 12,97 milyar dolara ulaştı. ETH fiyatı son 24 saatte 2,278 dolara kadar yükseldi ve 2,205 dolara kadar düştü.

Solana fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada yüzde 15,48'lik büyük bir artışa tanık oldu ve 97,55 dolardan işlem gördü. Bu da yatırımcıların kriptoya karşı güçlü bir güven duyduğunu gösteriyor. Kripto para biriminin işlem hacmi de yüzde 31,52 artışla 5,46 milyar dolara ulaştı. SOL fiyatı son 24 saatte 99,12 dolara ulaştı.

Bu arada kripto topluluğu, Hayes'in Solana'nın boğa koşusu sırasındaki eylemlerinin sonuçlarıyla uğraşırken görüşler farklılaşıyor. Bazıları bunu bir kafa karışıklığı nedeni olarak görürken, diğerleri onun Ethereum tahminini piyasa değerine göre ikinci en büyük kriptoda yükseliş için potansiyel bir katalizör olarak yorumluyor.

Kaynak: CoinGape

Tecrübeli İsim Açıkladı: Bu Altcoin'i Satıp Ethereum Alıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar