Altcoin Haberleri

Tecrübeli Kâhin, Mayıs Ayında Patlama Yapacak 11 Altcoin’i Açıkladı

Popüler tecrübeli kâhin analist ve tüccar Capo mayıs ayında büyük bir patlama yapabilecek 11 altcoini açıkladı.

Mayıs Ayında Patlama Yapacak 11 Altcoin:

Capo’nun tahminlerine göre mayıs ayında patlama yapacak altcoinler:

Syntropy (NOIA), Reserve Rights Token (RSR), Ethereum (ETH), Constellation (DAG), Balancer (BAL), Phala Network (PHA), Oracle projesi Tellor (TRB), Sora (XOR), PorkSwap (PSWAP), Verasity (VRA) ve Sandbox (SAND).

Yeni bir tweet’te anonim analist Capo, kullanıcıları için halka açık interneti optimize eden ve şifreleyen bir protokol olan Syntropy (NOIA), Reserve Rights yönetim tokeni Reserve Rights Token (RSR) ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) patlama görecek ilk altcoinler olarak sıralardı.

Altcoinler

Buna ek olarak Capo, siber güvenlik projesi Constellation (DAG), merkezi olmayan borsa Balancer (BAL), gizliliği koruyan merkezi olmayan veri tabanı Phala Network (PHA), Oracle projesi Tellor (TRB), otomatik ekonomi platformu Sora (XOR), otomatik piyasa yapıcı PorkSwap (PSWAP), video ve oyun protokolü Verasity (VRA) ve blok zinciri tabanlı ekosistem Sandbox’in (SAND) patlama yapabileceğini söyledi.

Capo, Bitcoin ve diğer büyük altcoinler hariç kripto para piyasalarının performansını izleyen Others Dominance endeksinin, beş yıllık muazzam bir konsolidasyondan çıktığına inandığı için altcoinlerin, özellikle de düşük hacimli kripto paraların yükselmesini beklediğini söyledi.

Şimdi, insanlar altlardan BTC’ye geçerken ve birkaç gün sonra altlar pompalanıyor. Dürüst olmak gerekirse çoğunlukla altcoinde olmak oldukça rahat.

NOIA’ya bakan Capo, altcoin’in şu anki 0.00001229 fiyatından Bitcoin’e (NOIA / BTC) karşı %160’ın üzerinde kazanç elde etmesine izin verecek büyük bir parabolik hareketin erken aşamalarında olduğuna inandığını söyledi.

NOIA / BTC. Biri parabol mu dedi?

Reserve Rights Token’e gelince, Capo şu anki 0.00000155 değerinden Bitcoin’e (RSR / BTC) karşı %220’nin üzerinde bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu tahmin ediyor.

RSR / BTC. Bu daha çok pompalamak istiyor.

Tüccar ayrıca Ethereum’un hareketini de izliyor. Piyasa değeri ile en büyük ikinci kripto paranın yükselişinin 10.000 dolar ile bitmeyeceğini söylüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  86. Sıradaki BitCapitalVendor isimli kripto para 7 gün içerisinde sürekli yükseldi

Her zaman adım adım, ancak bu döngüde ETH’nin en yüksek fiyatının 10.000 dolar olacağını düşünmüyorum. Daha yüksek olacak.

Ethereum şu anda 3.000 doların üzerinde ve 3.150 dolar civarında işlem görüyor. Bu yazı yazılırken ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi 3.203 dolarda bulunuyor. Ethereum 25 Nisan’dan beri sürekli olarak yükseliyor ve 27 Nisan’dan beri sürekli olarak yeni bir rekora imza atıyor.

İlgili İçerik: Ünlü Analistler Hangi Altcoinlere Yatırım Yapılacağını Açıkladı!

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu