Anasayfa Altcoin Tecrübeli Yatırımcı: Bu Coin, Yüzde 2.500'den Fazla Patlayabilir!

Tecrübeli Yatırımcı: Bu Coin, Yüzde 2.500'den Fazla Patlayabilir!

Altcoin

Tecrübeli yatırımcı Chris Burniske, Ethereum'un en iyi rakiplerinden birinin yüzde 2.500'ün üzerinde artış yaşayabileceğini dile getirdi.

Tecrübeli Yatırımcı: Bu Coin, Yüzde 2.500'den Fazla Patlayabilir!

2022'de kripto para piyasasının dibini doğru bir şekilde tahmin eden bir yatırımcı, önde gelen bir Ethereum (ETH) rakibi ile ilgili yükseliş hissiyatını ifade ediyor.

Solana'ya (SOL) 75.000 dolar yatırdığını belirten isimsiz bir kişiye yanıt veren Chris Burniske, sosyal medya platformu X'teki takipçilerine bu yatırımın 2 milyon dolara dönüşebileceğini aktardı. 

Placeholder Capital'in kurucusu ve ARK Invest'in eski kripto başkanına göre; Burniske'nin tahmini, Solana'nın Kasım 2021'de kaydedilen ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 260 doların iki katı bir fiyata ulaşacağı varsayımına dayanıyor.

SOL'un tüm zamanların en yüksek seviyesinin en az 2 katına çıkacağını varsayıyor ki bunun muhtemel olduğunu düşünüyorum ancak her zaman yanılabilirim.

Solana fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 19,61 dolardan işlem görüyor. Burniske'nin öngördüğü 520 dolarlık fiyata ulaşmak için SOL fiyatının yaklaşık yüzde 2,551 oranında değer kazanması gerekecek.

Tecrübeli Yatırımcı: Bu Coin, Yüzde 2.500'den Fazla Patlayabilir!

Ethereum'dan Daha İyi Bir Performans Gösterebilir!

Bu ayın başlarında kripto para yatırımcısı, Solana'nın bir sonraki piyasa rallisi sırasında Ethereum'dan daha iyi performans göstereceğini öngörmüştü. Burniske'ye göre; Solana, piyasa değerine göre en büyük 10'uncu kripto para birimine avantaj sağlayan çeşitli faktörlere sahip.

Sessiz ürün lansmanları, yükseltilmiş işlevsellik, daha düşük ücretler, daha fazla verim, hype'ın olmaması - küllerinden doğan yeni bir ürün döngüsünün tüm işaretleri.

Kripto yatırımcısı, ayrıca kısa süre önce Solana'nın yanı sıra Bitcoin'in ve Ethereum'un 2023'te yeni dipler yapma ihtimalinin düşük olduğunu ve uzun vadeli yükseliş trendlerinin önümüzdeki iki yıl boyunca devam edeceğini söyledi.

Tecrübeli Yatırımcı: Bu Coin, Yüzde 2.500'den Fazla Patlayabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar