Anasayfa Bitcoin Tecrübeli Yatırımcıdan Bitcoin Yorumu: Dünya Buna Hazır Değil!

Tecrübeli Yatırımcıdan Bitcoin Yorumu: Dünya Buna Hazır Değil!

Bitcoin

Dan Tapiero; dünyanın, "Bitcoin fiyatının 200.000 dolara ulaşacağı bir senaryoya hazır olmadığını" dile getirdi.

Tecrübeli Yatırımcıdan Bitcoin Yorumu: Dünya Buna Hazır Değil!

Makro guru ve tecrübeli yatırımcı Dan Tapiero, bir sonraki boğa koşusunda Bitcoin (BTC) fiyatının 100.000 dolar aralığına gelebileceğini tahmin etti. Tapiero, dünyanın "2024 yılında Bitcoin fiyatının 200.000 dolara ulaşacağı bir senaryoya hazır olmadığını" belirtti. 

Raoul Pal'ın Aylık Raporunu Değerlendirdi

Tapiero, Raoul Pal'ın aylık raporu hakkında yorum yaparak dünyanın 2024'te BTC fiyatının 200.000 dolara ulaşacağı bir senaryoya hazır olmadığını dile getirdi. Pal'ın raporu, Bitcoin pazarındaki likiditede yıllık yüzde 20 oranında bir artış ve dolayısıyla Mayıs 2024'te 218.000 dolarlık bir hedef öngördü.

Tapiero, şunları söyledi:

2024'te 200.000 dolarlık Bitcoin fiyatı, dünyada gerçek ve yakın bir değişime işaret ediyor. Sıfır risk, geleneksel para yöneticileri için kariyer riski oluşturacaktır.

Fakat Pal, likidite tahminleri söz konusu olduğunda tahminin "fazla iyimser" göründüğü konusunda uyardı. Yine de BTC piyasasındaki genel hissiyatı yineleyen Pal, 200.000 dolarlık hedef tahmininin "doğru yönde olması gerektiğini" belirtti.

Bitcoin Boğa Koşusunu Destekleyen Temeller

Tecrübeli Yatırımcıdan Bitcoin Yorumu: Dünya Buna Hazır Değil!

Kripto para piyasasının büyük bir bölümü, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) Blackrock ve Fidelity gibi finans devleri tarafından yapılan spot Bitcoin ETF başvurularını onaylaması durumunda 2024'ün ilk birkaç ayında boğa koşusunun başlayacağını öngörüyor.

Bu konuda bir karar için bir sonraki son tarih 10 Ocak 2024 olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, tarihsel olarak BTC için fiyat artışıyla bilinen halving etkinliğinin de 2024 yılının ikinci çeyreğinde yapılması planlanıyor.​

Kaynak: CoinGape

Tecrübeli Yatırımcıdan Bitcoin Yorumu: Dünya Buna Hazır Değil! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar